آغاز عملیات اجرایی طرح خیر ساز پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای بخش ریگ شهرستان گناوه

21 بهمن 1396
با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی در شهرستان گناوه، عملیات اجرایی طرح خیر ساز پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای بخش ریگ شهرستان گناوه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، معاون وزیر جهاد کشاورزی در آیین عملیات اجرایی پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای بندر ریگ عنوان داشت: خیرین همواره در کارهای عام‌المنفعه پیش‌قدم هستند و در این زمینه کارهای خوبی انجام داده‌اند.
حسن رکنی افزود: این‌چنین خدمات ماندگاری باعث تسریع در امر خدمت‌رسانی به مردم شریف این خطه خواهد شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: این پایگاه سومین پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای در شهرستان گناوه می‌باشد که در زمینی به متراژ 300 مترمربع در مدت شش ماه ساخته خواهد شد.
مهندس محمد بازیاری ضمن تشکر و قدردانی از خیرین شهرستان افزود: زمین این پایگاه توسط یک خیر اهداء شده و هزینه و عملیات ساخت آن نیز توسط خیر دیگری انجام خواهد شد.
وی ادامه داد: با احداث این پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای؛ بخش بندر ریگ، جاده ساحلی بوشهر و روستاهای اطراف تحت پوشش خدمات اورژانس 115 قرار خواهند گرفت.
گفتنی است در این مراسم، معاون وزیر جهاد و کشاورزی، فرماندار، بخشدار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند.انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     معاون.وزیر     پایگاه.اورژانس115     حسن.رکنی     مهندس.محمد.بازیاری     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   21 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >