دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سر بر آستان قبله هشتم ساییدند

23 بهمن 1396
تعدادی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در حرم قدس رضوی سر بر آستان قبله هشتم ساییدند

به گزارش مفدا بوشهر، 90 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در قالب یک کاروان زیارتی زائر حرم امام هشتم علی بن موسی‌الرضا (ع) شدند.
در این کاروان دانشجویی، مرکز قرآن و عترت دانشگاه با برگزاری برنامه‌های مختلف فرهنگی و قرآنی، دانشجویان را با معارف قرآنی و وحیانی آشنا می‌کند.
در طول این سفر معنوی که مشتمل بر دانشجویان خواهر و برادر می‌باشد، برنامه‌هایی از قبیل مسابقات پاتوق کتاب، پخش فیلم سینمایی با محتوای انقلاب اسلامی، توجیه دانشجویان پیرامون بیست و سومین جشنواره سراسری قرآن و عترت، برگزاری دعای کمیل و دعای ندبه، قرائت روزانه یک صفحه از کلام نورانی قرآن و زیارت گروهی و دسته‌جمعی در حرم مطهر همراه با اجرای خادم رضوی برگزار شد.
همچنین در ادامه این سفر معنوی، برنامه‌هایی از قبیل حرم شناسی و بازدید میدانی از صحن و رواق‌های حرم مطهر با هدایت و آموزش خادمان حرم، حضور در دارالهدایه و استفاده از برنامه‌های تدوین‌شده آن مکان مقدس، اهدای سوغات حرم امام رضا علیه‌السلام به کلیه دانشجویان، دورهمی دانشجویی در محل اقامت دانشجویان با حضور قاریان و حافظان بین‌المللی ایران اسلامی و سخنرانی با موضوع سبک زندگی دانشجویی و مهارت‌های زندگی با حضور سخنرانان برجسته مشهد مقدس، در دستور کار این کاروان می‌باشد.
کاروان زیارتی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با همت مرکز قرآن و عترت معاونت فرهنگی و دانشجویی به مدت 3 روز در مشهد مقدس در حال برگزاری برنامه‌های زیارتی، فرهنگی و قرآنی است.
انتهای پیام/ س. ر2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دانشجویان     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     مشهد.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >