همزمان با دهه مبارک فجر؛
احداث خانه بهداشت روستای خون دشتستان با مشارکت خیر حوزه سلامت

23 بهمن 1396
آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت روستای خون، موقوفه شهدای بانک ملت توسط مجمع خیرین سلامت در بخش بوشکان شهرستان دشتستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، فرماندار شهرستان دشتستان در مراسم آغاز عملیات اجرایی خانه بهداشت خیرساز روستای خون گفت: از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران، ارتقای شاخص‌های بهداشت و سلامت در همه نقاط ایران عزیز است.
دکتر ارسلان زارع افزود: در دولت تدبیر و امید و با اجرای طرح تحول نظام سلامت گامی مؤثر در ارتقای شاخص‌های سلامت و درمان و همچنین کاهش هزینه‌های درمان مردم برداشته‌شده است و با همه محدودیت‌های مالی دولت، شخص رییس‌جمهور بر تداوم این طرح در دولت دوازدهم اصرار دارد.
وی همچنین اظهار داشت: با تلاش مجمع خیرین سلامت استان و شهرستان، امروز ما شاهد اجرای پروژه خانه بهداشت روستای خون به همت خیرین هستیم و بانک ملت استان بوشهر به‌عنوان یکی از نهادهایی که در ساخت زیرساخت‌ها بهداشتی در کنار دولت قرارگرفته است و در ارتقای شاخص‌های بهداشتی در مناطق کمتر توسعه‌یافته سهیم است.
دکتر ارسلان زارع تصریح کرد: این دومین پروژه فعالی است که هم‌اکنون در شهرستان دشتستان توسط بانک ملت اجرایی می‌شود و در کنار مجمع خیرین سلامت شهرستان منشأ اثرات خیری خواهند بود.
عبدالرحیم کیهانی مدیرعامل بانک ملت استان بوشهر نیز بابیان خدماتی که بانک ملت در ارتقا و توسعه کشور به مردم ارائه می‌دهد، به بیان اهداف بانک ملت پرداخت و گفت: از افتخارات ما این است که در کنار دولت در فراهم نمودن بستر مناسبی جهت ارتقاء شاخص‌های بهداشتی، سهیم باسیم؛ و در سال 96 ده پروژه بهداشتی و درمانی در استان بوشهر توسط بانک ملت اجرایی شده است.
نماینده مجمع خیرین سلامت شهرستان دشتستان نیز ضمن تبریک خجسته ایام دهه مبارک فجر به ارائه گزارشی از مجمع خیرین سلامت شهرستان دشتستان در این چند سال اخیر پرداخت.
سمیه عاملی تصریح کرد: ساخت خانه بهداشت خیر ساز روستای خون در زمینی به مساحت 120 مترمربع، توسط آقای زنگنه از اهالی روستای خون و زیربنای 100 مترمربع و بااعتبار یک میلیارد و 600 میلیون ریال توسط بانک ملت ساخته خواهد شد.
گفتنی است، روستای خون جمعیتی در حدود 600 نفر دارد و از توابع شهر کلمه، بخش بوشکان است که در حال حاضر خدمات بهداشتی و درمانی در خانه بهداشت فعلی، توسط بهورز زن به مردم ارائه می‌شود.

انتهای پیام/س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     فرماندار     دکتر.ارسلان.زارع     شهرستان.دشتستان     روستای.خون    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >