به مناسبت ایام‌الله دهه فجر؛
مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با خانواده‌های معظم شهدا دیدار کردند

23 بهمن 1396
به مناسبت ایام‌الله دهه فجر مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با خانواده‌های معظم شهیدان باقر میگلی نژاد و عبدالرسول زاهدی دیدار و از آنان تجلیل کردند.

قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در برنامه‌ریزی در این دیدارها ضمن تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران نظام مقدس اسلامی عنوان داشت: خانواده شهدا، عزیزان خود را درزمانی که کشور به آن‌ها نیاز داشت درراه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این مهم اجری بی‌پایان نزد خدای متعال دارد.
دکتر حسین دارابی ضمن تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا، خون شهیدان والامقام را مایه قوام و ثبات درخت انقلاب برشمرد و ادامه داد: این‌گونه مراسم و مناسبت‌ها بهانه‌ای برای تجدید پیمان با آرمانها‌ی امام و انقلاب هست.
وی خاطرنشان کرد: زنده نگه‌داشتن یاد شهدا باعث زنده نگه‌داشتن روح معنوی در جامعه است و کمترین کار مسئولان سرکشی و رسیدگی به خانواده شهداست.
رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر نیز گفت: شهید شمع خاموش ناشدنی جامعه اسلامی است و خانواده شهدا مایه افتخار و آرامش جامعه هستند.
دکتر مرادعلی فولادوند افزود: هرچه در راه تکریم خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است و خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خویش خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.
معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: شهدا در راه اسلام و حقیقت و راستی، خون پاکشان را هدیه کردند و شما خانواده شهدا نیز با مشکلاتی که متحمل می‌شوید در اجر و ثواب شهید شریک هستید.
محمدمهدی محمدی ضمن تشکر از خانواده این شهدا تصریح کرد: تلاش‌های خانواده شهید در تربیت فرزندان، نمونه جهاد فی سبیل الله است.
در این دیدارها خانواده‌های معظم شهیدان باقر میگلی نژاد و عبدالرسول زاهدی با بیان خاطراتی از شهیدان خود، از حضور مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تشکر و قدردانی کردند.
در این دیدارها لوح تقدیری به‌پاس یادبود به خانواده شهیدان باقر میگلی نژاد و عبدالرسول زاهدی تقدیم شد.
گفتنی است در دیدار با خانواده‌های شهیدان باقر میگلی نژاد و عبدالرسول زاهدی، قائم‌مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، رییس بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر، مشاور رییس دانشگاه و رییس دبیرخانه دائمی هیأت امناء، معاون دانشجویی فرهنگی، مشاور رییس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران، مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه و مدیر امور فرهنگی و فوق‌برنامه معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه حضور داشتند.
انتهای پیام/م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
دیدار     دهه.فجر     دکتر.حسین.دارابی     مهندس.محمدمهدی.محمدی     دکتر.مرادعلی.فولادوند        

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >