افتتاح ساختمان جدید هنرستان پسرانه کار دانش بهیاری 17 شهریور برازجان

24 بهمن 1396
به مناسبت دهه مبار فجر، ساختمان جدید هنرستان پسرانه کار دانش بهیاری 17 شهریور برازجان با حضور مسئولین شهرستانی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، فرماندار شهرستان دشتستان گفت: بسیار خرسندیم که با افتتاح این ساختمان، دانش آموزان هنرستان بهیاری می‌توانند از فضای فیزیکی و آموزشی این پروژه بهره‌مند شوند.
دکتر ارسلان زارع افزود: نظام‌های آموزشی در دنیا موفق هستند که رویکرد آن‌ها به سمت کار، دانش ، فنی و حرفه‌ای باشد و همراه با آموزش تئوری و نظری، آموزش‌های عملی هم ارایه شود.
وی تصریح کرد: تجربه کشورهای موفق دنیا نشان داده، تأثیرگذاری این شیوه آموزشی در انجام کار، بهبود روش‌ها و بهره‌وری نتیجه بسیار زیادی دارد و امیدواریم به‌مرورزمان سایر سازمان‌های فنی و حرفه‌ای ما، آن‌چنان انگیزه و جذابیت ایجاد کنند که دانش آموزان با معدل بالا و به‌دلخواه خود در این رشته‌ها ثبت‌نام و تحصیل نمایند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان نیز گفت: هنرستان پسرانه کار دانش بهیاری 17 شهریور برازجان از سال 69 از شهر بوشهر به شهر برازجان انتقال‌یافته است و تاکنون 365 بهیار تربیت نموده است و هم‌اکنون 32 دانش‌آموز در هنرستان بهیاری شهر برازجان در حال تحصیل می‌باشند.
مهندس ماریا خویش‌دوست اظهار داشت: از 9 مدرس جهت آموزش دروس نظری و عملی در هنرستان استفاده می‌شود که 4 مدرس از شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان و 5 مدرس از اداره آموزش‌وپرورش می‌باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان خاطرنشان کرد: این پروژه در فضایی به مساحت 220 مترمربع و بااعتبار 2800 میلیون ریال به مدت یک سال در شهر برازجان به همت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اجرایی شده است.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     دهه.فجر     فرماندار     هنرستان.کاردانش     دکتر.ارسلان.زارع     مهندس.ماریا.خویش‌دوست    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >