با حضور تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه صورت گرفت:
پایش عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی

25 بهمن 1396
با حضور تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عملکرد و شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی، نحوه عملکرد و ارایه خدمات بهداشتی و همچنین وضعیت شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی در بازدید تیم پایش معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در نشست با اعضای تیم پایش و مسئولین شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی گفت: بحمدالله با مدیریت و حس تعهد و مسئولیت‌پذیری خوبی که در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتی وجود دارد شاهد ارتقای زیرساخت‌ها و بهبود وضعیت نیروی انسانی موردنیاز حوزه بهداشت شهرستان بوده‌ایم و در امر اجرای طرح تحول نظام سلامت در بخش بهداشت در این شهرستان بسیار خوب عمل شده است.
 دکتر محمدمهدی خواجه‌ئیان معاون فنی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این نشست هدف از اجرای این پایش را مرور و بررسی شاخص‌های بهداشتی و نحوه ارایه خدمات بهداشتی در شهرستان دشتی عنوان کرد و افزود: تمام مصوبات پایش سال قبل اجرایی و عملیاتی شده است.
گفتنی است در این نشست که معاون اجرایی و مدیران گروه‌های ستادی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و رییس و مسئولان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی نیز حضور داشتند، روند ارایه خدمات و شاخص‌های بهداشتی شهرستان دشتی موردبررسی، بحث و تبادل‌نظر قرار گرفت و راهکارهای لازم در زمینه بهبود و ارتقای شاخص‌ها ارایه شد.
انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     پایش     معاونت.بهداشتی     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     دکتر.محمدمهدی.خواجه‌ئیان     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتی    

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >