میثاق نامه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مشهد مقدس

28 بهمن 1396
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعزامی به مشهد مقدس در پایان سفر معنوی خود و توفیق بهره‌مندی از زیارت امام هشتم (ع) و حضور در برنامه‌های مذهبی و فرهنگی، میثاق نامه‌ای امضا کردند.

متن این میثاق نامه به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
﴿یا ایها الذین آمنوا اوفوا بالعقود﴾
(ای کسانی که ایمان آورده‌اید، به عهد خود وفادار و پایبند باشید. آیه 1 سوره مائده)

سپاس خداوندی را که به برکت ایام‌الله دهه مبارک فجر توفیق تشرف به قطعه‌ای از بهشت (مشهد مقدس) را به همه ما دانشجویان عنایت فرمود.
ما دانشجویان اعزامی به مشهد مقدس ضمن تشکر و قدردانی از معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، به‌ویژه مهندس محمدی معاون محترم و مهندس هاشمی مدیر محترم و خدا قوت و خسته نباشید به سرکار خانم جمیری و آقای یوسفی کارشناسان محترم فرهنگی، رضایتمندی کامل خود را از برنامه‌های فرهنگی، قرآنی و‌ تفریحی این سفر مقدس اعلام داشته و با توکل به ذات احدیت و استمداد از ثامن‌الحجج امام الرئوف حضرت رضا (ع)، میثاقی در نزد آن امام مهربانی‌ها بستیم که می‌خواهیم همیشه به آن وفادار و پایبند باشیم.
۱- حمایت کامل و جامع خود را از نظام، انقلاب و رهبری اعلام و در دهه فجر انقلاب اسلامی، تلاش خواهیم نمود که با سعی و کوشش در کسب علم و دانش و معرفت و بینش خویش در جهت پیشبرد و‌ پیشرفت ایران عزیزمان همه توان خود را به‌کارگیریم.
۲- تمسک به قرآن و عترت را جزو برنامه‌های روزانه خویش قرار دهیم.
۳- نسبت به فرایض و دستورات الهی به‌ویژه شرکت در نمازهای جماعت که باعث طهارت روح و روان می‌گردد، حساس باشیم و به‌عنوان یک سفیر قرآنی، دیگران را به این امر تشویق نماییم.
انتهای پیام/ س. ر 2050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
میپاق.نامه     معاونت.دانشجویی.فرهنگی     مشهد.مقدس    

تاریخ بروز رسانی:   28 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >