آزمون مهارتی مدیران و مربیان مراکز بهورزی در شهرستان گناوه برگزار شد

2 اسفند 1396
با حضور مدیران و مربیان شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و دیلم، آزمون مهارتی این مربیان در گناوه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: ارتقای مهارت مربیان بهورزی در امر آموزش یکی از اهداف مهم امور بهورزی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر بوده است که با برگزاری آزمون‌های مهارتی قدمی مهم در جهت رسیدن به این هدف مهم برداشته‌شده است.
مهندس محمد بازیاری افزود: مربیان و مدیران بهورزی از بین کارکنان متعهد و زبده انتخاب می‌شوند که لازم است مهارت‌های آموزشی را به نحو خوب و باکیفیت بالا فراگرفته باشند.
وی ادامه داد: مرکز آموزشی بهورزی شهرستان گناوه باسابقه‌ترین مرکز در استان بوشهر است که از بدو شروع به کار تا به امروز بیش از بیست دوره آزمون بهورزی برگزار کرده و بهورزان زیادی را جهت خدمت به مردم شریف آموزش داده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تصریح کرد: شهرستان گناوه تعداد 18 خانه بهداشت دارد که در آن‌ها بیش از 30 بهورز زن و مرد در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.
گفتنی است در این سری از آزمون مهارتی بهورزی؛ مهندس سیده معصومه کاظمی مسئول بهورزی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، مهندس محمد بازیاری سرپرست شبکه بهداشت و درمان، مدیران و مربیان مرکز بهورزی شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و دیلم حضور داشتند.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
آزمون.بهورزی     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   2 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >