مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان جم اجرا شد

15 اسفند 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: به‌منظور حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و به لحاظ آمادگی و اقتدار بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای در اجتماع، مانور سلامت نوروزی در این شهرستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، مهندس احمد قاسمی افزود: مانور شهرستانی طرح سلامت نوروزی، همزمان با سراسر کشور با حضور اکیپ‌های بازرسی شبکه بهداشت و درمان، اداره دامپزشکی، اتاق اصناف، آب و فاضلاب روستایی شهرستان جم و با همکاری پلیس راهور در سطح شهر جم اجرا شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم عنوان داشت: برنامه مدیریت مهندسی بهداشت محیط در سلامت نوروزی، امسال از 15 اسفند لغایت 15 فروردین 1397 با حضور فعال بازرسین بهداشت محیط روزانه از 8 صبح تا 8 شب در ساعات اداری و غیر اداری و روزهای تعطیل در شهرستان اجرا می‌شود.
مهندس احمد قاسمی اضافه کرد: اولویت این طرح نظارت بر مراکز تهیه و عرضه مواد غذایی و اماکن عمومی حساس است و باهدف حفظ و ارتقای سطح سلامت همشهریان و مسافران نوروزی و ایمنی آب و مواد غذایی در سطح عرضه و به‌منظور کاهش و کنترل بیماری‌های مرتبط با آب و مواد غذایی اجرا می‌شود.
وی افزود: در راستای ارتقای سطح سلامت جامعه، این طرح با حضور 10 نفر از بازرسین بهداشت محیط و حرفه‌ای در سطح شهرستان در قالب 5 تیم اجرا خواهد شد.
مهندس قاسمی اظهار داشت: در طول اجرای برنامه، بازرسین در سراسر شهرستان به‌صورت مستمر در ساعات اداری و غیر اداری بر بهداشت محیط مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی نظارت کرده و پیگیری لازم به‌منظور رفع نواقص بهداشتی مشاهده‌شده انجام می‌دهند.
 رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم عنوان داشت: نظارت بر بهداشت و سلامت آب آشامیدنی، بهداشت محیط شهری و بهداشت محل‌های اسکان مسافران نوروزی از دیگر موارد موردنظر در اجرای این طرح می‌باشد.
مهندس احمد قاسمی افزود: همشهریان عزیز می‌توانند جهت پیگیری مشکلات و مسایل بهداشتی با سامانه تلفنی 190 تماس بگیرند و بازرسین بهداشت محیط در اسرع وقت پیگیری و اقدامات لازم جهت رفع نقص را انجام خواهند داد.


انتهای پیام/ ا.پ 3020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مانور     بسیج.سلامت.نوروزی     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   15 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >