مانور بسیج سلامت نوروزی در شهر بوشهر اجرا شد/گزارش تصویری

16 اسفند 1396
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: به‌منظور حفظ سلامت شهروندان و مسافران نوروزی و به لحاظ آمادگی و اقتدار بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای در اجتماع، مانور سلامت نوروزی در مرکز این استان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حمید حبیبی نیا افزود: برنامه سلامت نوروزی بازرسین بهداشت محیط باهدف تأمین سلامت مصرف‌کنندگان و ارتقای شاخص‌های بهداشتی در اسفندماه سال جاری و فروردین 97 تشدید می‌گردد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اضافه کرد: در راستای بهبود نظارت‌ها و ارتقای سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی، ایمنی آب و مواد غذایی، کنترل بیماری‌های منتقله از آب و غذا، پایش کمپ‌ها و اسکان مسافران، برنامه مانور سلامت نوروزی 97 در شهرستان بوشهر اجرا شد.
مهندس حمید حبیبی نیا بیان کرد: بازرسین بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، برنامه سلامت نوروزی را از 15 اسفندماه 96 لغایت 15 فروردین 97 به مرحله اجرا می‌گذارند که در قالب اکیپ‌های بازرسی و طرح‌های ضربت (ویژه‌زمان اداری) و تشدید (ویژه‌زمان تعطیلی ادارات) صنوف حساس شامل رستوران‌ها، غذا فروشی‌ها، چلوکبابی‌ها، قنادی‌ها، شیرینی فروشی‌ها و آجیل‌فروشی‌ها، کمپ‌ها، مدارس، مساجد، مانَک‌ها و تفرجگاه‌ها را به‌طور مستمر مورد پایش و ارزیابی قرار خواهند داد.
وی تأکید کرد: مانور سلامت نوروزی 97 با حضور 36 نفر از کارشناسان بهداشت محیط بوشهر در قالب 18 اکیپ همزمان با سراسر کشور در شهرستان بوشهر با خودروهای متحدالشکل و لباس فرم بازرسی 190 بهداشت و مجهز به دستگاه‌های پرتابل اجرا شد.
مهندس حمید حبیبی نیا افزود: در اجرای مانور ارگان‌های پلیس راهور شهرستان بوشهر و اورژانس 115 شرکت داشته و به لحاظ حفظ امنیت و اقتدار و اعلام آمادگی، بازرسین بهداشت محیط در حوزه سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی مانور را همراهی و نقش‌آفرینی کردند.
مهندس حبیبی نیا یادآور شد: مسافرین و شهروندان عزیز می‌توانند نظرات و شکایات بهداشتی خود را با شماره تلفنی 190 سامانه کشوری در میان بگذارند.

انتهای پیام/ا.س 3000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مانور     بسیج.سلامت.نوروزی     معاون.فنی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >