کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان تنگستان:
طرح بسیج سلامت نوروزی در شهرستان تنگستان آغاز شد

16 اسفند 1396
کارشناس مسئول بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان تنگستان از آغاز طرح بسیج سلامت نوروزی هم‌زمان با سراسر کشور در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان، الهام خدری اظهار داشت: طرح بسیج سلامت نوروزی با برگزاری مانور به‌منظور ارتقای سطح سلامت جامعه و مسافران نوروزی و در راستای کنترل و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان تنگستان آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه بازرسان واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان در مدت اجرای این طرح به‌طور ویژه ‌بر نحوه فعالیت تمامی واحدهای تهیه و توزیع مواد غذایی نظارت می‌کنند، یادآور شد: 11 نفر اعضای تیم بازرسی در قالب گشت در طول شبانه‌روز به‌صورت مستمر و سرزده مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و نیز اماکن عمومی شهر را کنترل می‌کنند.
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: گشت‌های بازرسی از ساعت 8 صبح تا 8 شب از تمامی واحدها و مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی شامل رستوران‌ها، واحدهای صنفی عرضه‌کننده آجیل و شیرینی، اماکن و فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی، اماکن بین‌راهی، زیارتگاه‌ها و مدارس بازدید می‌کنند.

انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مانور     بسیج.سلامت.نوروزی     الهام.خدری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   16 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >