بیش از 100 میلیارد ریال در بخش بهداشت و درمان شهرستان دیر هزینه شده است

19 اسفند 1396
فرماندار دیر گفت: در دولت تدبیر و امید بیش از 100 میلیارد ریال اعتبار در بخش بهداشت درمان و خرید تجهیزات درمانی این شهرستان هزینه شده است.

حمزه اعتماد در بازدید از درمانگاه صحرایی روستای الی جنوبی دیر افزود: در این مدت سه طرح خیر ساز سلامت در شهر بردخون، بردستان و روستای جبرانی از توابع این شهرستان احداث‌شده است.
وی با اشاره به احداث ساختمان درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دیر با 70 میلیارد ریال اعتبار اضافه کرد: در زمان حاضر درمانگاه تأمین اجتماعی این شهرستان در ساختمان استیجاری و تنها در نوبت صبح فعالیت دارد که دو نوبتِ شدن این درمانگاه از مطالبه اصلی بیمه‌گذاران است.
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دیر نیز گفت: با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان درمانگاه صحرایی باهدف ارائه خدمات تخصصی پزشکی به روستائیان در روستای الی جنوبی این شهرستان راه‌اندازی شده است.
مهندس احمد آخوندی افزود: در شهرستان دیر 20 پزشک عمومی و دندان‌پزشکی، 5 مرکز خدمات جامع سلامت، 6 پایگاه سلامت، 5 پایگاه اورژانس و 10 خانه بهداشت فعال هستند.
وی با اشاره به افتتاح بیمارستان دیر در اردیبهشت سال جاری تصریح کرد: با توجه به خدمات ارائه‌شده تلاش می‌شود تمام بخش‌های این بیمارستان راه‌اندازی شود.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     بیمارستان.صحرایی     فرماندار     حمزه.اعتماد     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >