اجرای طرح تشدید بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی در شهرستان تنگستان

21 اسفند 1396
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از اجرای طرح ضربت بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و نانوایی‌ها در سطح این شهرستان خبر داد.

الهام خدری گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و ضرورت تأمین سلامت غذایی مردم، طرح تشدید نظارت بر مراکز عرضه و توزیع مواد غذایی در سطح شهرستان، توسط بازرسین بهداشت محیط در شهرستان تنگستان انجام شد.
الهام خدری افزود: این طرح که از ابتدا تا هجدهم اسفندماه ادامه داشت توسط 3 تیم 3 نفره از بازرسان بهداشت محیط انجام شد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: در این طرح از 25 مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی شامل رستوران‌ها، غذا فروشی‌ها، کبابی‌ها و بیرون برها بازدید و تذکرات لازم برای رفع نواقص بهداشتی داده شد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شهرستان تنگستان خاطرنشان کرد: در راستای اجرای این طرح، عمده‌فروشی‌ها و سوپرمارکت‌ها نیز مورد بازرسی قرارگرفته و 200 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ گذشته جمع‌آوری شد.
الهام خدری تأکید کرد: با توجه به رویکرد آموزشی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در این طرح، نسبت به بازآموزی مسائل بحرانی در این‌گونه مراکز ازجمله روش‌های صحیح شستشوی دست و دمای بهینه محیط و وسایل کار نیز اقدام گردید.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شهرستان تنگستان تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هر مورد غیربهداشتی مراتب را به تلفن گویای 190 اعلام نمایند.

انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
طرح.تشدید     الهام.خدری     شبه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   21 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >