مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان دشتی برگزار شد

19 اسفند 1396
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در آستانه ایام نوروز همزمان با سراسر کشور، مانور بسیج سلامت نوروزی در شهرستان دشتی برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتی در حاشیه این مانور گفت: مانور بسیج سلامت نوروزی با همکاری پنج دستگاه اجرایی در سطح شهرستان دشتی برگزارشده است.
دکتر اصغر بحرانی اظهار داشت: مانور بسیج سلامت نوروزی با همکاری شبکه بهداشت و درمان، صنعت معدن و تجارت، شبکه دامپزشکی، اتاق اصناف و محیط‌زیست شهرستان انجام‌گرفته است.
وی افزود: از تعامل و همکاری صنعت معدن و تجارت، شبکه دامپزشکی، اتاق اصناف و محیط‌زیست در بازرسی‌های ایام نوروز سال‌ گذشته با شبکه بهداشت و درمان تقدیر می‌کنم و امیدوارم امسال هم با حساسیت و دقت بیشتری در انجام مأموریت‌های پیش رو موفق باشیم.
وی با اعلام اینکه ۵۰ بازرس در ایام نوروز برای بازرسی در سطح شهرستان با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان همکاری خواهند کرد، گفت: بر اساس تصمیمات اتخاذشده، در حین انجام مأموریت و بازدید تکریم و احترام به متصدیان و شاغلین واحدهای صنفی مدنظر قرارمی‌گیرد.
دکتر بحرانی اضافه کرد: نظارت و بازدید از صنوف حساس مثل بیرون‌برها، رستوران‌ها، شیرینی فروش‌ها و اماکن عمومی حساس مثل آرایشگاه‌ها، پایانه‌های مسافربری و مکان‌های عمومی عرضه‌کننده خدمات در اولویت نظارت قرار می‌گیرند.
وی یادآور شد: در طول برنامه ویژه نوروزی که از روز 15 اسفندماه آغاز و تا ۱۵ فروردین سال آینده ادامه دارد، آموزش‌های چهره به چهره و برگزاری کلاس‌های آموزش گروهی ویژه شاغلین واحدهای نانوایی‌ها، غذاهای بیرون بر، رستوران‌ها، شیرینی فروشی‌ها، فست‌فودها، مرغ فروشی‌ها و گوشت‌فروشی‌ها انجام می‌شود.

انتهای پیام/ م.ا 3040

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مانور     بسیج.سلامت.نوروزی     دکتر.اصغر.بحرانی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتی        

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >