همایش پیاده‌روی خانوادگی بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

19 اسفند 1396
به‌منظور ترویج فرهنگ سلامت و افزایش روحیه شادابی و نشاط، همایش پیاده‌روی خانوادگی با حضور بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی و خانواده‌های آنان برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه این برنامه گفت: حفظ سلامت و افزایش روحیه شادابی در جامعه با برقراری تعادل در تغذیه و انتخاب سبک سالم زندگی محقق می‌شود.
مهندس محمدمهدی محمدی در جمع صمیمی بازنشستگان دانشگاه افزود: این همایش خانوادگی به‌منظور ایجاد فضای شاد برای تکریم بازنشستگان دانشگاه و خانواده‌های معزز آنان برنامه‌ریزی‌شده است.
وی بابیان تأثیر انتخاب تغذیه سالم در حفظ و بهبود سلامت جامعه افزود: برنامه نمادین صرف صبحانه سالم در همایش پیاده‌روی برای یادآوری ارزش و تأثیر انتخاب تغذیه و نقش آن در تأمین سلامت است که با داشتن تحرک کافی و ورزش ثمربخش خواهد بود.
همایش پیاده‌روی خانوادگی بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همت کانون بازنشستگان دانشگاه هم‌زمان با روز زن در سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و با شرکت خانواده‌های بازنشسته از پارک شورا تا خانه معلم برگزار شد.
در این همایش برنامه‌های شاد و متنوعی نیز به اجرا درآمد و پس از صرف صبحانه سالم به مناسبت روز بوشهر به 18 نفر از شرکت‌کنندگان به‌قیدقرعه هدایایی تقدیم شد.

انتهای پیام/ م.پ-1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش     پیاده‌روی     مهندس.محمدمهدی.محمدی     معاونت.دانشجویی.فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   19 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >