تقدیر از پزشکان و عوامل اجرایی درمانگاه صحرایی الی جنوبی

23 اسفند 1396
مسئولین شهرستان دیر با حضور در درمانگاه تخصصی صحرایی الی جنوبی از پزشکان و عوامل اجرایی آن تقدیر کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، فرماندار، امام‌جمعه و جمعی از مسئولین شهرستان دیر با حضور در درمانگاه تخصصی صحرایی مستقر در الی جنوبی از پزشکان و عوامل اجرایی آن تقدیر کردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در حاشیه این بازدید گفت: این درمانگاه سومین درمانگاه تخصصی صحرایی است که توسط بسیج جامعه پزشکی در شهرستان دیر برپا می‌شود و تمامی تخصص‌های بر مبنای درخواست خود مردم در این درمانگاه فراهم‌شده است.
مهندس احمد آخوندی گفت: برپایی درمانگاه صحرایی توسط بسیج جامعه پزشکی در امتداد رشادت‌ها و ایثارگری‌های آنان در هشت سال دفاع مقدس است.
وی افزود: کادر بهداشت و درمان به‌ویژه پزشکان و پرستاران بسیجی همواره در خدمت به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای سربلندی این نظام تلاش و کوشش فراوانی داشته‌اند که خودکفایی در تولید برخی از داروها و واکسن‌ها نشانه این تلاش و فعالیت می‌باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر اظهار کرد: با راه‌اندازی درمانگاه تخصصی صحرایی، خدمات مؤثر و خوبی به مردمی که به هر نحو، امکان دسترسی به خدمات تخصصی و فوق تخصصی برایشان فراهم نبوده، مهیا شده است.
مهندس آخوندی تصریح کرد: همکاری با بسیج جامعه پزشکی استان و قدردانی از حضور این ایثارگران مایه مباهات و موجب استمرار خدمات‌دهی به مردم محروم منطقه خواهد بود و این وظیفه‌ای همگانی است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تقدیر     مهندس.احمد.آخوندی     بیمارستان.صحرایی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر     روستای.الی‌جنوبی    

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >