امام‌جمعه شهر اهرم:
اقدامات بهداشت و درمان شهرستان تنگستان باعث افزایش رضایتمندی مردم شده است

23 اسفند 1396
امام‌جمعه شهر اهرم گفت: در شش ماه اخیر اقدامات خوب و مهمی در سطح بهداشت و درمان شهرستان تنگستان صورت گرفته است که باعث افزایش رضایتمندی در مردم این شهرستان شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عیسی راستگو در دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: امام‌جمعه شهر اهرم افزود: با انجام اقدامات اخیر در حوزه بهداشت و درمان شاهد پیشرفت و افزایش سطح سلامت مردم در شهرستان بوده‌ایم که جا دارد از تلاش‌های سرپرست و کلیه کارکنان در همه بخش‌های بهداشتی و درمانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان قدردانی نمایم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان نیز با اشاره به اقدامات انجام‌شده در شش ماه اخیر در سطح شهرستان گفت: خرید تجهیزات جدید برای آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت بوالخیر، جذب اعتبار از محل اعتبارات استانداری برای ساخت پانسیون پزشکان بوالخیر، پیشرفت در پروژه ساخت مرکز جدید خدمات جامع سلامت پهلوان کشی از پروژه‌های عمرانی در حال پیشرفت در شهرستان بوده است.
مهندس عادل مقدس تصریح کرد: بهره‌برداری از سه پروژه خانه‌های بهداشت روستاهای گرگور، باغک جنوبی و بندر عامری و تجهیز و راه‌اندازی مجتمع آزمایشگاه‌های شهید رجایی شهر اهرم از دیگر اقدامات انجام‌شده در دهه مبارک فجر بوده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان ادامه داد: ساخت فضای سبز و آسانسور در جهت افزایش رضایتمندی و رفاه کارکنان در شبکه بهداشت و درمان شهرستان از اقدامات دیگر انجام‌شده در شش ماه اخیر بوده است.
مهندس عادل مقدس عنوان کرد: با پیگیری‌های انجام‌شده موفق شدیم اعتباری به مبلغ 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی برای راه‌اندازی و تجهیز فاز دوم بیمارستان جذب کنیم و در تلاشیم تا این پروژه بزرگ به‌زودی به مرحله بهره‌برداری برسد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: ضمن تشکر از حمایت‌های امام‌جمعه مردمی شهر اهرم امیدوارم همچون گذشته با حضور خود در برنامه‌های بهداشتی و درمانی از شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان حمایت نمایند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان با امام‌جمعه شهر اهرم در دفتر ستاد نماز جمعه این شهر دیدار کرد.

انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
امام.جمعه     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عیسی.راستگو     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >