معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بازدید کرد

23 اسفند 1396
در ادامه سلسله بازدیدهای معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و تیمی از مدیران و کارشناسان این معاونت از دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، دکتر محمد رضا فراهانی روز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در آخرین برنامه بازدید از دانشگاه‌ها در سال ۹۶، طی سفری یک روزه به بوشهر از دانشگاه علوم پزشکی این شهر بازدید کرد.

دکتر محمد رضا فراهانی و هیات همراه در بدو ورود به دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در فرودگاه بین‌المللی این شهر مورد استقبال دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه و مدیران مربوطه قرار گرفت و در ادامه با حضور در مزار شهید گمنام آرمیده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با قرائت فاتحه و نثار گل با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرد.
در ابتدای برنامه سفر یک‌روزه معاون وزیر بهداشت به بوشهر، دکتر محمد رضا فراهانی طی نشستی با مهندس محمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مدیران فرهنگی و دانشجویی و همچنین کارشناسان و کارکنان این معاونت دیدار کرد و ضمن استماع گزارش عملکرد این معاونت در حوزه‌های مختلف فرهنگی، صنفی، رفاهی، آموزشی و... از نزدیک با مسائل و مشکلات این دانشگاه آشنا شدند.
در ادامه دکتر فراهانی و تیمی از کارشناسان و مدیران معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، در نشستی جداگانه با نمایندگان شوراهای صنفی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به گفت وگو خواهد نشست و ضمن شنیدن سخنان نمایندگان شوراهای صنفی و آشنا شدن با مشکلات و مسائل آنها در حوزه خود، به ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود سطح کیفی فعالیت‌های این شورا می‌پردازد.
نشست با نمایندگان کانون‌های فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برگزاری جلسه مجزا با نمایندگان تشکل‌های اسلامی به تفکیک طیف‌های مختلف از جمله بسیج، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و.... از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه است.
همچنین عصر امروز چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه در ادامه برنامه سفر یک روزه معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به بوشهر، نمایندگان نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در قالب نشستی جداگانه با دکتر فراهانی دیدار و به گفت وگو می‌نشینند و به بیان مشکلات و مسائل مختلف در حوزه نشریات و همچنین ارایه راهکارهای لازم جهت بهبود وضع کیفی نشریات دانشجویی این دانشگاه می‌پردازند.
نمایندگان انجمن‌های علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در نشستی جداگانه با دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به گفت وگو خواهند نشست و مسائل مربوط به حوزه فعالیت انجمن‌های علمی دانشگاه و نقاط ضعف و قوت این انجمن‌ها را با معاون وزیر در میان خواهند گذاشت و در خصوص تقویت فعالیت‌های انجمن‌های علمی این دانشگاه تبادل نظر خواهند کرد.
بازدید یک روزه دکتر فراهانی و هیات همراه از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، نشست با رئیس دانشگاه، معاونت آموزشی، اعضای هیات علمی منتخب و همچنین مدیران فرهنگی و دانشجویی این مرکز دانشگاهی از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه خواهد بود.
همچنین دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت به همراه هیات همراه در آخرین برنامه این سفر یک روزه، از سایت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و پروژه‌های در دست ساخت این دانشگاه دیدن به عمل می‌آورد.
در بازدید یک روزه از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر عباس عطوف مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، امیرللگانی مدیرکل فرهنگی، مهدی مقدم منش رئیس اداره ورزش‌های قهرمانی، سیده مریم حسینی رئیس اداره کانونها، بیژن مظاهری کارشناس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت حضور دارند و معاون وزیر بهداشت را در این سفر یک روزه همراهی خواهند کرد.


انتهای پیام/ س.ر2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.وزیر     دکتر.محمدرضا.فراهانی        

تاریخ بروز رسانی:   23 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >