فرماندار دشتستان:
وضعیت آب شرب شهرستان مطلوب است

26 اسفند 1396
فرماندار دشتستان گفت: اقدامات خوبی در حوزه آب شرب مردم و کیفیت‌بخشی بیشتر به آن انجام‌شده و وضعیت آب شرب هر 9 شهر شهرستان دشتستان مطلوب است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ارسلان زارع در نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان با اشاره به اینکه سلامت آب شرب مردم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است اظهار داشت: جامعه سالم متشکل از خانواده‌های سالم و انسان‌های سالم است و انسان سالم با شاخص‌های سلامت جسمی، روحی و روانی و به عبارتی بهداشت جسمی و روانی تعریف می‌شود و جامعه سالم و پویا مسیر پیشرفت و توسعه را با سرعت بیشتری طی می‌کند و به قله‌های موفقیت می‌رسد.
فرماندار دشتستان بیان داشت: دولت تدبیر و امید با اهتمام به‌سلامت مردم و نقش آن در پویایی و شادابی جامعه، تدوین سند جامع سلامت را در سطح کشور با تشکیل مجمع ملی سلامت و با دبیری و پیگیری دست‌اندرکاران این مهم یعنی وزارت بهداشت را آغاز کرد که بحمدالله آثار و نتایج مطلوبی در حوزه سلامت داشته است.
وی تصریح کرد: البته در برخی نقاط شهرستان از لحاظ کمیت و کیفیت آب شرب مشکلاتی وجود دارد که ان‌شاءالله با پیگیری‌های انجام‌شده در آینده‌ای نزدیک مرتفع خواهند شد.
عملکرد مجموعه بهداشت و درمان دشتستان ستودنی است
فرماندار دشتستان عملکرد مجموعه بهداشت و درمان شهرستان را ستود و ابراز داشت: با تلاش‌های سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست و مجموعه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، عملکرد این مجموعه رضایت‌بخش و ستودنی است.
دکتر زارع از آمادگی نهادها و دستگاه‌های اداری و دولتی شهرستان دشتستان برای استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد و افزود: مجموعه ادارات و نهادهای دولتی شهرستان برای استقبال از مهمانان نوروزی آمادگی کامل دارند و امیدوارم سال نو، سالی پر از خیروبرکت برای ملت سرافراز ایران باشد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
فرماندار.دشتستان     آب.شرب     کیفیت.بخشی    

تاریخ بروز رسانی:   26 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >