سرپرست شبکه بهداشت دشتستان:
بهبود شاخص‌های سلامت در دشتستان/ نظارت جدی بر بازار خواهیم داشت

27 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان با تشریح وضعیت بهبود شاخص‌های سلامت در دشتستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی نظارت جدی بر بازار خواهیم داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست در نشست شورای سلامت شهرستان دشتستان اظهار داشت: ارتقای شاخص‌های حوزه سلامت و برخورداری مردم از امکانات بهداشتی و درمانی، مهم‌ترین هدف مجموعه بهداشت و درمان استان و شهرستان است.
وی افزود: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، میزان رضایتمندی مردم از حوزه سلامت بیشتر شده و تلاش می‌کنیم با افزایش خدمت‌رسانی مطلوب به مردم بر میزان رضایتمندی آن‌ها بیفزاییم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بر نظارت جدی بر فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و بهداشتی در نوروز ۹۷ خبر داد و اظهار داشت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و ورود مهمانان نوروزی، نظارت بر فروشگاه‌های عرضه مواد غذایی و بهداشتی با جدیت بیشتری دنبال می‌شود.
کیفیت آب شرب شهرستان از میانگین استانی بهتر است
مهندس خویش‌دوست در ادامه با اشاره به وضعیت آب شرب شهرستان دشتستان اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته، وضعیت آب شرب شهرستان دشتستان مطلوب بوده و از میانگین استانی بهتر است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان با اشاره به عملکرد این شبکه در سال ۹۶ اظهار داشت: تلاش مجموعه بهداشت و درمان شهرستان، خدمت‌رسانی مطلوب به مردم بوده و امیدوارم مورد رضایت مردم واقع‌شده باشد.
مهندس خویش‌دوست به برخی آمارهای سال ۹۶ اشاره کرد و ابراز داشت: رشد ۲۷ درصدی مراقبت از سالمندان، رشد ۲۵ درصدی مراقبت از میان‌سالان، رشد ۳۵ درصدی جذب سفیران سلامت، رشد ۳ برابری میزان بیماریابی در حوزه اعصاب و روان و افزایش ۲۰ درصدی خطرسنجی بیماری‌های قلبی و عروقی ازجمله عملکرد این شبکه در سال ۹۶ بوده است.

وی از هزینه بیش از ۹۸ میلیارد ریال در بخش‌های عمرانی (تجهیز، تعمیر و احداث) خانه‌های بهداشت و پانسیون پزشکان و مراکز خدمات جامع سلامت در سال ۹۶ در سطح شهرستان دشتستان خبر داد.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شاخص.سلامت     تعطیلات.نوروزی     نظارت.بر.بازار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >