پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت فرارسیدن نوروز باستانی

28 اسفند 1396
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی فرا رسیدن سال جدید را به مردم شریف و خانواده بزرگ حوزه سلامت استان تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:

“یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

رستاخیز طبیعت و بهار جان‌ها و جلوه‌گاه مواهب خداوندی با کوله باری از سرسبزی و طراوت می‌آید تا بار دیگر ایرانیان این رویش و شکوفایی را با نام نوروز گرامی بدارند. باور داریم که خدمت به بندگان خدا همیشه‌بهاری است در فصول بندگی، اما شروع این فصل از طبیعت را به فال نیک می‌گیریم تا در تمامی لحظات سال برای خدمتگزاری به هم استانی‌های گرانقدر و مردم ایران‌زمین از هیچ تلاشی دریغ نورزیم.
در سالی که گذشت حوزه سلامت استان شاهد رخدادهای نویدبخشی در توسعه و بهبود زیرساخت‌ها و ارتقای کیفی خدمات بهداشتی، درمانی، پژوهشی و آموزشی بود که جز باهمت و تلاش بی‌وقفه و بی‌منت خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امکان‌پذیر نبود.
مایه افتخار و مباهات است که حوزه سلامت استان و مجموعه کارکنان آن با گام‌هایی استوار و عزمی وصف‌ناشدنی در راه خدمت به مردم شریف استان باوجود همه چالش‌ها و کاستی‌ها ثابت‌قدم و استوار ایستاده‌اند تا مرهمی بر دردهای عزیزانشان در دیار نخل و آفتاب و شرجی و دریا باشند.
بر خود لازم می‌دانم تا یکسال زحمات ارزشمند تمامی همکارانم در جای‌جای استان بوشهر را ارج نهاده و از خداوند متعال برای کلیه همکاران محترم و خانواده‌های گرانقدر آنان سالی سرشار از موفقیت و پیشرفت و روزهایی پربار همراه با شادمانی در سایه توجهات امام عصر‌(عج) مسئلت نمایم. امید است در سال پیش رو با استعانت از درگاه الهی شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر نظام سلامت و خدمت به مردم شریف استان باشیم.

نوروزتان پیروز، هرروزتان نوروز
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
نوروز 1397"

انتهای پیام/ م.پ-1025

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پیام.نوروزی     رییس.دانشگاه.علوم.پزشکی.بوشهر     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >