مسئول بیمه پزشک خانواده استان بوشهر:
اجرای برنامه پزشک خانواده در شهرستان گناوه قابل‌تقدیر است

28 اسفند 1396
مسئول بیمه پزشک خانواده استان بوشهر گفت: اجرای برنامه پزشک خانواده در شهرستان گناوه قابل‌تقدیر است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس محمد صفری با حضور در شهرستان گناوه از نحوه اجرای برنامه پزشک خانواده در این شهرستان بازدید و از عملکرد این شهرستان تقدیر کرد و افزود: بهبود روند برنامه پزشک خانواده در شهرستان گناوه در زمینه ارائه به‌موقع آمار، نامه‌نگاری و هماهنگی‌های لازم، مشخص نمودن مسیرهای ارجاع، تشویق بیماران به دریافت خدمات در مراکز طرف قرارداد و کاهش درصد ارجاع به سطح دو در سه‌ماهه سوم 96 نسبت به سه‌ماهه مشابه سال 95 قابل‌مشاهده است که از این خدمات تشکر می‌کنیم.
کارشناس مسئول بیمه پزشک خانواده استان بوشهر ضمن تبریک سال جدید، عنوان داشت: افزایش درصد ده گردشی سال 96 نسبت به سال 95 بسیار چشم‌گیر است که این نشان از تلاش و پیگیری تمامی اعضای تیم سلامت شهرستان دارد.
وی ادامه داد: از مهندس بازیاری سرپرست و تمامی کارکنان تیم سلامت شهرستان گناوه تقدیر و تشکر می‌شود و انتظار داریم در سال جدید با تلاش و تعامل بیشتر در اجرای اهداف پزشک خانواده گام برداریم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز ضمن تبریک نوروز و تقدیر از مهندس صفری و اعضای تیم بیمه سلامت استان بوشهر گفت: ما از پزشکان و ماماهای پزشک خانواده انتظاراتی داریم که اهمیت اجرای صحیح برنامه پزشک خانواده، اجرای برنامه‌هایی جهت فعال‌تر نمودن ماماهای پزشک خانواده در آینده، حساس‌تر نمودن آن‌ها و درگیر شدن بیشتر تیم سلامت در همه ابعاد سلامت خانوارهای تحت پوشش در سطح روستاها از این انتظارات می‌باشد.
مهندس محمد بازیاری افزود: تکریم ارباب‌رجوع در سیستم پزشک خانواده از اولویت و اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که به این امر مهم همه اعضا باید واقف باشند.

گفتنی است در این کمیته که با حضور مهندس بازیاری سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس صفری مسئول بیمه پزشک خانواده، نماینده بیمه آقای نیکو نژاد و جمعی از مسئولین و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان تشکیل شد، نرگس عباسی کارشناس گسترش شبکه بهداشت و درمان شهرستان، آمارها و شاخص‌های پزشک خانواده شهرستان را ارائه داد.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پزشک.خانواده     تقدیر     شهرستان.گناوه     شبکه.بهداشت.درمان    

تاریخ بروز رسانی:   28 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >