مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت:
تاکنون بیش از 300 ماموریت توسط تیم‌های عملیاتی اورژانس انجام شده است

3 فروردين 1397
مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان بوشهر گفت: طرح امداد نوروزی از ۲۵ اسفندماه آغاز شده و تا کنون بیش از ۳۰۰ ماموریت اورژانس اعم از ترافیکی و غیرترافیکی توسط تیم‌های عملیاتی اورژانس در سطح استان انجام شده است.

دکتر عبدالرحیم دادجو در گفتگو با روابط عمومی مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی استان افزود: طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده پایگاه‌های شهری و جاده‌ای و مراکز پیام در نواحی شمالی، مرکزی و جنوبی استان و نیز eoc ( مرکز عملیات بحران) کلیه بیمارستان‌های دانشگاهی و غیر دانشگاهی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت .
وی به حضور تیم‌های بازرسی از اعضای ستاد مرکزی فوریت‌های پزشکی در سطح استان اشاره کرده و بیان داشت: معاونین اجرایی و عملیاتی اورژانس، مسئول کنترل کیفیت مرکز و نیز مسول eoc  دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اعضای این ستاد هستند.
دکتر دادجو به برپایی ۱۰ ایستگاه سلامت در شهرستان‌های مختلف استان اشاره کرد و گفت: در مناطق پرتردد مانند گناوه، کنگان، بندر سیراف و امامزاده ابراهیم برازجان که مورد استقبال مهمانان نوروزی قرار می‌گیرد کمپ‌های سلامت نوروزی برپا و تیم‌های عملیاتی اورژانس با امکانات و تجهیرات در آنجا مستقر هستند تا در صورت نیاز در حداقل زمان ممکن خدمات لازم را ارایه نمایند .

انتهای پیام/ ز.ی5000

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
فوریت‌های.پزشکی     سفرهای.نوروزی     دکتر.عبدالرحیم.دادجو    

تاریخ بروز رسانی:   3 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >