معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نیروی انسانی بزرگترین سرمایه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر است

5 فروردين 1397
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر است.

دکتر ایرج بیژنی در حاشیه بازدید نوروزی از پایگاه اورژانس 115 جاده‌ای و مرکز خدمات جامع سلامت دلوار خاطرنشان کرد: نیروی انسانی بزرگترین سرمایه دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر است و افتخار ما داشتن نیروهای توانمند و پرتلاشی است که هیچ‌چیز نمی‌تواند مانع خدمت‌دهی آنها به مردم شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، در چهارمین روز از تعطیلات نوروز ضمن بازدید از نحوه ارایه خدمات پرسنل در حال کشیک در اورژانس 115 و مرکز خدمات جامع سلامت دلوار، با تقدیم گل و هدیه از تلاش‌های ایشان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در تعطیلات نوروز تقدیر نمود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان نیز گفت: از بیست و سوم اسفندماه تاکنون تعداد 58 مأموریت توسط پرسنل اورژانس 115 شهرستان تنگستان انجام‌شده است.
مهندس عادل مقدس افزود: از بیست و سوم اسفندماه تاکنون که آماده‌باش پرسنل اورژانس 115 شهرستان تنگستان برای تعطیلات نوروزی آغازشده است تعداد 58 مأموریت عملیاتی توسط این پرسنل انجام‌شده است که در این مأموریت‌ها به 25 مصدوم حوادث ترافیکی و 33 مصدوم حوادث غیر ترافیکی خدمات‌رسانی شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: باوجود تعداد 5 پایگاه اورژانس 115 شهری و جاده‌ای در شهرستان تنگستان به‌منظور خدمات‌رسانی هرچه سریع‌تر به مسافران نوروزی، از ابتدای طرح نوروزی تعداد 2 کمپ نوروزی اورژانس 115 در مناطق گردشگری خائیز و ساحل دلوار اضافه‌شده است.
انتهای پیام/ م.ا 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید.نوروزی     معاون.توسعه     دکتر.ایرج.بیژنی     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   5 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >