نشاط اجتماعی یکی از مؤلفه‌های اصلی سلامت جامعه است

6 فروردين 1397
فرماندار شهرستان گناوه گفت: نشاط اجتماعی یکی از مؤلفه‌های اصلی سلامت روحی و روانی جامعه است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، سید علی پاک‌نژاد در جشن نوروزی کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه افزود: نشاط اجتماعی یکی از مؤلفه‌های اصلی سلامت روحی و روانی جامعه است چراکه شادکامی  ‌و نشاط از ویژگی‌ها و روحیاتی است که در زندگی اجتماعی نقشی اساسی و بنیادین ایفا می‌کند، به‌گونه‌ای که در مقایسه با هر خصلت و روحیه دیگر، بیشترین سهم را در بهبود روابط و معاشرت‌ها به عهده دارد، بنابراین تیم سلامت شهرستان باید این مهم را مدنظر قرار دهد.
وی ضمن تبریک سال جدید عنوان داشت: از همه اعضای تیم سلامت شهرستان تشکر و قدردانی می‌کنم که با تمام وجود در ارایه خدمات به مردم شریف شهرستان در تلاش هستند.
فرماندار شهرستان گناوه ادامه داد: در بحث تخصیص اعتبارات به حوزه سلامت، دولت برنامه‌ریزی‌های خوبی انجام داده که تخصیص اعتبارات در شهرستان گناوه به این حوزه نیز به‌صورت ویژه مدنظر قرارمی‌گیرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز ضمن خوشامدگویی و تبریک سال جدید به مهمانان عنوان داشت: عزیزانی که در تیم سلامت شهرستان مشغول ارایه خدمات به مردم مهربان شهرستان هستند، همیشه در تلاشند تا بهترین خدمات را ارایه دهند که همگی شایسته تقدیر هستند.
مهندس محمد بازیاری از خانواده‌های کارکنان حوزه سلامت نیز تقدیر کرده و گفت: قطعاً حمایت خانواده‌ها از افراد است که آنان می‌توانند در انجام کارها موفق شوند، کارکنان ما با حمایت‌های خانواده و تحمل دوری از آن‌ها در بهترین ساعات شبانه‌روز هدفی جزء خدمت به مردم شریف شهرستان ندارند و ما از خانواده‌های این عزیزان تشکر و قدردانی می‌کنیم.
 گفتنی است اجرای موسیقی زنده، تقدیر از سه تن از بازنشستگان و نظرسنجی از کارکنان در رابطه با انتخاب بهترین مدیر، معاون، کارشناس و کارمند نمونه ازنظر کارکنان یکی دیگر از برنامه‌های این جشن بود.
جشن نوروز 97 و تقدیر از کارکنان شبکه بهداشت و درمان با حضور فرماندار، بخشدار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان، تنی چند از مسئولین و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
جشن.نوروزی     فرماندار     سیدعلی.پاک‌نژاد     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    
   

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >