سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
بیش از 2 هزار بازدید در برنامه سلامت نوروزی شهرستان دشتستان انجام‌شده است

6 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از آغاز طرح سلامت نوروزی بیش از دو هزار و 142 بازدید از مراکز تهیه و توزیع و اماکن عمومی توسط اکیپ‌های بازرسی در دو نوبت صبح و عصر انجام‌شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست افزود: با توجه به حساسیت موضوع و باهدف حفظ و ارتقای سلامت شهروندان و مسافرین نوروزی در این ایام، بازرسان بهداشت محیط با تجهیزات کامل پرتابل در مرکز حساس مواد غذایی حضور یافته و بیش از یکهزارو 101 موردسنجش پرتابل ازجمله سنجش دوای یخچال و فریزرها، سنجش میزان آلودگی سطوح، سنجش میزان پر اکسید روغن‌های مصرفی و سنجش شوری مواد غذایی انجام داده‌اند.
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز با اشاره به اهمیت بهداشت آب در بحث سلامت نوروزی گفت: بیش از یکهزارو 185 مورد کلر سنجی از آب آشامیدنی و 220 نمونه‌برداری میکروبی آب نیز در این مدت انجام‌شده است.
سیده فاطمه حسینی افزود: نظارت ویژه بر سامانه‌های آب‌رسانی شهر و روستا از ابتدای طرح سلامت نوروزی انجام‌شده است.
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان اظهار داشت: از همه شهروندان و مسافرین عزیز می‌خواهیم که در صورت مشاهده هرگونه تخلف در مراکز تهیه و توزیع و اماکن عمومی به‌عنوان بازرسان افتخاری شبکه بهداشت مراتب را به سامانه کشوری 190 اطلاع‌رسانی نمایند.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید.نوروزی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   6 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >