سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
بهبود عملکرد بخش‌های درمانی رابطه مستقیم با نیروی ماهر و باتجربه دارد

8 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: بهبود عملکرد بخش‌های درمانی رابطه مستقیم با نیروی ماهر و باتجربه دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش‌دوست در بازدید نوروزی خود از بخش‌های مختلف بیمارستان شهید گنجی برازجان افزود: بیمارستان یکی ازمهم‌ترین رکن در زمینه ارایه خدمات بهداشتی و درمانی می‌باشد که نیازمند نیروی انسانی ماهر، تجهیزات ضروری و تسهیلات مناسب می‌باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: در تمامی کشورها ارایه مراقبت‌های بهداشتی یک مساله اساسی به شمار می‌رود، اورژانس و بخش فوریت‌های پزشکی که وظیفه امدادرسانی و درمان سریع کلیه بیماران اورژانسی، مصدومان سوانح را بر عهده دارد، یکی از ارکان ضروری و اجتناب‌ناپذیر بیمارستان‌ها به‌حساب می‌آید.
مهندس ماریا خویش‌دوست ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان شهید گنجی و تبریک سال نو به کارکنان و کادر درمانی اظهار داشت: بین عملکرد هر بخش و شاخص فضای فیزیکی و تجهیزات رابطه مستقیم و معناداری وجود دارد و با بهبود نیروی انسانی ماهر و باتجربه می‌توان خدمات درمانی بسیار مطلوبی را به شهروندان ارائه دهیم.
وی با اشاره به طرح تحول نظام سلامت و کاهش هزینه‌های درمانی، یکی از مهم‌ترین رسالت خود را رضایت‌مندی مردم ارتقاء شاخص بهداشت و سلامت برشمرد.
گفتنی است در این بازدید، معاون بهداشتی و مدیر بیمارستان شهید گنجی و جمعی از کارکنان شبکه بهداشت و درمان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید.نوروزی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >