نظارت ویژه کارشناسان بهداشت محیط دیّر در ایام نوروز /انجام بیش از هزار و 300 بازدید بهداشتی

19 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: در طرح سلامت نوروزی، هزار و 380 بازدید بهداشتی از مراکز هدف برنامه توسط کارشناسان بهداشت محیط دیر انجام شد.

مهندس احمد آخوندی در جلسه تقدیر از پرسنل بهداشتی درمانی کشیک در ایام نوروز گفت: امسال با توجه به امکانات، تجهیزات، نیروی انسانی مجرب و برنامه‌ریزی انجام‌شده خوشبختانه توانستیم خدمات بهداشتی درمانی مطلوب، به‌موقع و سریعی را به مهمانان نوروزی و مراجعه‌کنندگان به مراکز خدمات جامع سلامت ارایه کنیم.
وی با اشاره به فعالیت‌های انجام‌شده در زمینه ایجاد امنیت غذایی در شهرستان دیر گفت: شبکه بهداشت و درمان در راستای رسالت خود توجه ویژه‌ای به‌سلامت و امنیت غذایی دارد و در طول اجرای برنامه سلامت نوروزی هزار و 380 بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام‌شده است.
مهندس احمد آخوندی افزود: در همین مدت 230 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ گذشته شناسایی و پس از حذف از چرخه مصرف معدوم شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر به اقدامات و برخوردهای قانونی صورت گرفته با متخلفین بهداشتی گفت: برای 71 صنف متخلف بهداشتی که فعالیت آن‌ها سلامت جامعه را تهدید می‌کرد اخطاریه بهداشتی صادر و 14 مورد به مراجع قضایی و تعزیرات حکومتی معرفی‌شده‌اند.
وی افزود: از این تعداد 2 واحد به دلیل تخلفات متعدد بهداشتی و عدم توجه به توصیه‌های کارشناسان بهداشت محیط و پس از طی مراحل قانونی تعطیل شدند.
مهندس آخوندی تصریح کرد: در طول اجرای طرح سلامت نوروزی به 10 مورد شکایات مردمی که از طریق سامانه 190 و مراجعه حضوری ثبت‌شده بود رسیدگی شد.
طرح سلامت نوروزی از 15 اسفند 96 تا 15 فرودین 97 هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان دیّر اجرا شد.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بسیج.سلامت.نوروزی     مهندس.احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   19 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >