رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:‌
اقدامات بهداشتی صورت گرفته در ایام نوروز رضایت‌بخش بود

22 فروردين 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ‌ با توجه به حضور چشمگیر مسافران نوروزی در استان و به‌تبع آن سخت‌تر شدن تمهیدات بهداشتی، اقدامات صورت گرفته در نظارت و کنترل وضعیت بهداشتی در ایام نوروز رضایت‌بخش بود.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر سعید کشمیری در نشست با معاون بهداشتی و روسای شبکه‌های بهداشت و درمان استان افزود: اقدامات صورت گرفته در نظارت و کنترل وضعیت بهداشتی در ایام نوروز نسبت به سال گذشته رضایت‌بخش بود.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: لازم است از همین الآن در یک بررسی دقیق موانع و مشکلات بهداشتی امسال در ایام نوروز شناسایی شود و با هماهنگی با دیگر دستگا‌ه‌های مسئول در این زمینه، این موانع و مشکلات در سال دیگر به حداقل برسد.
این مقام مسئول دربخشی دیگری از سخنان خود به اهمیت هزينه كرد در حوزه بهداشت نسبت به درمان تأکید کرد و اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در حوزه بهداشت صرفه‌جویی قابل‌توجه در حوزه سلامت را در پی خواهد داشت.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: اقدامات انجام‌شده درحوزه بهداشت بسیار دیر نتیجه می‌دهد بااین‌حال اثرات آن بسیار مفیدتر نسبت به اقدامات در حوزه درمان است.
دکتر سعید کشمیری گفت: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با جدیت اقدامات حوزه بهداشتی رو ادامه می‌دهد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت:‌ مجموعه فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه بهداشت در ایام نوروز نسبت به سال گذشته رضایت‌بخش‌تر بوده است.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان تأکید کرد: در حوزه سلامت باید قبل از وقوع اتفاقی با برنامه‌ریزی حوادث بهداشتی پیشگیری کرد.
وی بابیان اینکه لازم است روسای شبکه‌های بهداشت، ارائه‌ خدمات به مناطق محروم را در سرلوحه کارهای خود قرار دهند افزود: می‌بایست روسای شبکه بهداشت و درمان به‌صورت مستمر از واحدهای تابعه خود بازدید داشته باشند.
رییس مرکز بهداشت استان یکی از نیازهای جامعه را آموزش سلامت و اطلاع‌رسانی در این زمینه دانست و گفت:‌ لازم است مدیران در کنار گزارش عملکردها به کیفیت خدمات ارائه‌شده توجه ویژه‌‌ای داشته باشند.
این نشست با حضور روسای شبکه بهداشت و درمان استان به‌منظور بررسی اقدامات صورت گرفته در حوزه بهداشت در سال 96 برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ب 2020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.عبدالمحمد.خواجه‌ئیان     معاونت.بهداشتی        

تاریخ بروز رسانی:   22 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >