مدیر تربیت‌بدنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر:
بی‌توجهی به ورزش و تحرک بدنی، عامل بسیاری از بیماری‌های قلبی عروقی است

22 فروردين 1397
مدیر تربیت‌بدنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: بی‌توجهی به ورزش و تحرک بدنی، عامل بسیاری از بیماری‌های قلبی عروقی است.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن پورغلام افزود: کم‌تحرکی با بروز بیماری‌هایی مانند دیابت و بیماری‌های قلبی و عروقی و در نتیجه مشکلات روانی ارتباط مستقیم دارد؛ این در حالی است که ورزش و تحرک بدنی می‌تواند از بروز بسیاری از بیماری‌ها حتی سرطان‌ها پیشگیری کند.
مدیر تربیت‌بدنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این  برنامه بر اهمیت ورزش منظم در افزایش سلامت و نشاط کارکنان تأکید و اضافه داشت: بی‌توجهی به ورزش و تحرک بدنی عامل بسیاری از بیماری‌های قلبی عروقی است.
وی تصریح کرد: به مناسبت روز جهانی بهداشت با شعار (پوشش همگانی سلامت: برای همه در همه‌جا) با همکاری مدیر تربیت‌بدنی مرکز بهداشت، مسابقه ورزشی در دو رشته پرتاب دارت ویژه خواهران و والیبال ویژه برادران برگزار شد.
مدیر تربیت‌بدنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: مسابقه پرتاب دارت و والیبال ویژه خانم‌ها و آقایان ازجمله مسابقاتی بود که در این هفته برگزار شد و به ترتیب در رشته دارت از میان 18 شرکت‌کننده خانم نفرات اول تا سوم به ترتیب ماه زرافشان رفیعی، زهرا انصاری و زهرا کمال انتخاب شدند و همچنین در رشته والیبال جهت آقایان به ترتیب گروه تغذیه سالم و خدمات به مقام‌های اول و دوم دست یافتند و هدایایی به‌رسم یادبود به منتخبین اهدا شد
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بیماری‌های.قلبی.عروقی     مهندس.حسن.پورغلام     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   22 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >