رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:
ارائه خدمات مناسب به بیماران از اولویت‌های مهم این دانشگاه است/ گزارش تصویری

28 فروردين 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ارائه خدمات مناسب به بیماران از اولویت‌های مهم این دانشگاه است و در هیچ شرایطی در آن کوتاهی نخواهیم کرد.

دکتر سعید کشمیری در نشست با مدیرکل سازمان بیمه سلامت استان بوشهر افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به عنوان متولی سلامت مردم بوده و مطالبات از بیمه‌ها باعث نخواهد شد تا خدمات را متوقف و یا در این امر کوتاهی کنیم.
وی بیان داشت: موضوع بیمه از اهمیت بالایی برخوردار است که باید با تعامل و همکاری دانشگاه و سازمان بیمه بتوانیم هم در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده و هم کیفیت خدمات را حفظ کنیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان داشت: سازمان بیمه باید مشخص کرده که در چه مواردی دارای بیشترین هزینه است، سپس آن را بررسی نموده و در جهت کاهش این هزینه‌ها که بار سنگین مالی را برای آنان در پی دارد اقدام کنند.
دکتر کشمیری افزود: اگر سیستم نظام ارجاع به خوبی اجرا شود بسیاری از بارهای مالی که بر دولت تحمیل شده کاهش خواهد یافت.
وی افزود: سیستم نظام ارجاع به گونه‌ای است که دیگر نیازی به مراجعه مستقیم بیمار به پزشک متخصص و بیمارستان نبوده بلکه با مراجعه به پزشک درمانگاه در شهرها و یا خانه‌های بهداشت در روستاها روند درمان بیمار آغاز و در صورت لزوم برای درمان به بیمارستان‌ها ارجاع داده می‌شود.
کاهش هزینه‌ها مستلزم همکاری سازمان بیمه و دانشگاه علوم پزشکی است
وی تصریح کرد: لزوم اجرایی شدن کاهش هزینه‌ها، همدلی، تعهد و همکاری دانشگاه علوم پزشکی و سازمان بیمه سلامت است که با برگزاری نشست‌های مشترک در طول سال می‌توان با همفکری و تغییر در روش کنونی از هزینه‌های سرسام‌آور درمان جلوگیری کرد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به اینکه سلامت و رضایت مردم از هر چیزی مهم‌تر است گفت: کارکنان بیمارستان‌ها علاوه برانجام وظایف خود به بهترین نحو ممکن، بسیاری از خدمات را به صورت انسان دوستانه و خارج از وظایف خود انجام می‌دهند که از زحمات آنان قدردانی می‌کنیم.
مدیر کل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: تعامل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با سازمان بیمه سلامت باعث شده که خدمات با کیفیت بالاتری به هم استانی‌ها ارائه و موجب رضایتمندی آنان شده است.
دکتر پرویز رمضانی ضمن تقدیر از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در زمینه جلب رضایت بیماران افزود: باید با برگزاری نشست‌های مشترک به اهداف مورد انتظار خود که همان کاهش هزینه‌های درمان است دست یافته و راه کارهای کشوری که برای این مهم تنظیم شده را به اجرا درآوریم.
در این نشست رییس دانشگاه، معاون درمان، معاون توسعه، روسای شبکه‌ها، روسای بیمارستان‌ها، مسئول و کارشناسان واحد اقتصاد درمان معاونت درمان، مسئول دبیرخانه کارگروه پرداخت مبتنی بر عمکلرد معاونت درمان، مدیر روابط عمومی و بین الملل و مدیر کل و معاون بیمه سلامت استان به همراه سایر کارشناسان سازمان بیمه حضور داشتند.
نشست مشترک اداره کل بیمه سلامت استان با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با موضوع "مدیریت کنترل هزینه‌های تشخیصی درمانی در سقف اعتبارات مصوب97 " دوشنبه 27 فروردین ماه در سالن اجتماعات سازمان بیمه سلامت برگزار شد.
انتهای پیام/ م.ف1026

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     بیمه.سلامت     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.پرویز.رمضانی        

تاریخ بروز رسانی:   28 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >