سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان خبر داد:
خدمات دندان‌پزشکی سیار به بیش از یک‌هزار نفر در شهرستان تنگستان ارایه شد

29 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: از آبان تا اسفند سال گذشته، یک هزار و 825 خدمت توسط کلینیک سیار دندانپزشکی به مردم روستانشین در شهرستان تنگستان ارایه شد.

مهندس عادل مقدس اظهار داشت: از آبان تا اسفند سال گذشته، یک هزار و 825 خدمت توسط کلینیک سیار دندانپزشکی به روستاهای محروم شهرستان تنگستان ارائه شد.
وی افزود: با ارایه خدمات دندانپزشکی توسط کلینیک سیار دندانپزشکی 92 درصد از گروه‌های هدف این شهرستان که شامل کودکان 6 تا 12 سال بودند در مناطق محروم و دورافتاده تحت پوشش این خدمات به‌صورت رایگان قرار گرفتند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان یادآور شد: کلینیک سیار دندانپزشکی در سال گذشته با اعتباری بالغ‌بر دو میلیارد ریال خریداری شد و از آبان ماه با کلیه وسایل و تجهیزات شروع به کار کرد.
مهندس مقدس تصریح کرد: پنج دندانپزشک و یک دستیار دندانپزشک در قالب چهار تیم دونفره تعداد 60 مورد بازدید را به‌صورت 12 روز کاری در هر ماه از ساعت 8 صبح الی 12 ظهر انجام دادند که طی آن، کلیه خدمات سطح دو دندانپزشکی را در مدارس ابتدایی شهرستان به‌صورت رایگان ارائه کردند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: خدمات سطح دو دندانپزشکی ارائه‌شده شامل معاینات دندان، کشیدن دندان، ترمیم کامپوزیت و آمالگام، جرم‌گیری، فیشور سیلنت، پالپ زنده و آموزش‌های مربوط به‌سلامت دهان و دندان بوده است.
انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کلینیک.دندان‌پزشکی.سیار     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   29 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >