دندان‌پزشکان شاغل در شبکه بهداشت و درمان دشتستان تجلیل شدند/ گزارش تصویری

1 ارديبهشت 1397
به مناسبت روز دندان‌پزشک مراسم تجلیل از دندان‌پزشکان با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، معاونین و پرسنل مرکز دهان و دندان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در این مراسم گفت: اهمیت به‌سلامت دهان و دندان یک امر ضروری در جامعه است و دندان‌پزشکان باید تمام تلاش خود را در این راستا به‌کارگیرند.
مهندس ماریا خویش‌دوست افزود: تحقیقات جهانی نشان داده است که افراد جامعه در بالا بردن سلامت دهان و دندان و کنترل عوامل مؤثر بر آن دارای نقش به سزایی هستند، بنابراین آموزش‌های اجتماعی، نظارت و برنامه‌های پیشگیری می‌تواند در بهبود شاخص‌های سلامت دهان و دندان مؤثر باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان تصریح کرد: پیشگیری از بیماری‌های دهان و دندان باید به‌صورت فرهنگ‌سازی از دوران کودکی توسط خانواده‌ها صورت گیرد و در اجرای این طرح تمام افراد جامعه مسئول هستند.
مهندس ماریا خویش‌دوست خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن طرح تحول سلامت در برنامه دهان و دندان شاهد ارتقای شاخص‌های خدمات دندانپزشکی در شهرستان بوده‌ایم و 42 درصد از خدمات دندانپزشکی به گروه‌های هدف (کودکان زیر 14 سال، زنان باردار و شیرده) ارایه شده است.
گفتنی است، در این مراسم از 18 دندان‌پزشک شهرستان دشتستان با اهدای گل و لوح سپاس تجلیل شد.
انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.دندانپزشک     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   1 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >