کارکنان آزمایشگاه‌های شهرستان عسلویه تجلیل شدند

2 ارديبهشت 1397
در آیینی با حضور معاون عمرانی فرماندار، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مسئولین واحدهای ستادی شبکه بهداشت و سرپرستان مراکز خدمات جامع سلامت از زحمات کارکنان آزمایشگاه مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان عسلویه تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در این مراسم گفت: کارکنان آزمایشگاه مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان عسلویه انسان‌های وارسته و فداکار هستند که در پشت‌صحنه، با تیزبینی و حساسیت هرچه‌تمام‌تر مشغول انجام فعالیت‌های مهم پاراکلینیکی می‌باشند.
جاسم زارعی افزود: درمان اغلب بیماری‌های واگیر و غیر واگیر به جواب آزمایش‌های دقیق و علمی نیازمند است و تصمیم‌گیری پزشکان در زمینه درمان صحیح بیماران منوط به جواب صحیح آزمایش‌های و گزارش به‌موقع موارد بحرانی توسط این عزیزان به پزشکان معالج می‌باشد.
وی تصریح کرد: عدم انجام صحیح و دقیق آزمایش و یا سهل‌انگاری در گزارش به هنگام جواب‌های بحرانی در پاره‌ای از موارد منجر به آسیب جدی و حتی فوت بیمار می‌شود و ازاینجا اهمیت آزمایشگاه و آزمایشگاهیان مبرهن می‌گردد.
معاون عمرانی فرماندار عسلویه نیز از زحمات سرپرست شبکه بهداشت و درمان و کارکنان آزمایشگاه‌های شهرستان قدردانی کرد و اظهار داشت: کارکنان بهداشت و درمان شهرستان و به‌ویژه آزمایشگاهیان تلاش می‌کنند تا با بالا بردن دقت در انجام آزمایش، تشخیص و درمان بیماری توسط پزشکان در مسیر درست قرار گیرد.
مهندس علی رحمانی به لزوم توجه به جامعه آزمایشگاهیان و رفع دغدغه‌های آنان اشاره و اظهار داشت: در راستای حل مشکلات کارکنان حوزه سلامت تمام توان خود و مجموعه فرمانداری را به کارخواهیم گرفت.
در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و شاخه گل از کارکنان آزمایشگاه مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان عسلویه تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ ع.م 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.آزمایشگاه     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >