دندان‌پزشکان شهرستان عسلویه تجلیل شدند

2 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار با حضور در مراکز خدمات جامع سلامت از دندان‌پزشکان شاغل در این مراکز با اهدا لوح سپاس و شاخه گل تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در این بازدید عنوان داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت در مراکز خدمات جامع سلامت شهری (عسلویه، نخل تقی و چاه مبارک)، 3 دستگاه یونیت فعال دندانپزشکی دایر که خدمات سلامت دهان و دندان در 2 شیفت صبح و عصر به شهروندان ارایه می‌شود.
جاسم زارعی افزود: به‌علاوه خدمات ثابت، طبق برنامه از پیش تعیین‌شده به‌وسیله یونیت سیار نیز خدمات دهان و دندان به روستاها و مناطق صعب‌العبور گسترش داده‌شده است و این نشانگر ریل‌گذاری اساسی برای حل مشکل دهان و دندان در شهرستان و سراسر کشور می‌باشد.
گفتنی است در این بازدید مراکز خدمات جامع سلامت شهری، مشکلات واحدهای دندانپزشکی بررسی و تصمیماتی اتخاذ شد.
به مناسبت روز دندان‌پزشک و با حضور مهندس علی رحمانی معاون عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار عسلویه، مهندس جاسم زارعی سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و مدیران واحدهای ستاد شبکه شهرستان، از دندان‌پزشکان و دستیاران شاغل در مراکز خدمات جامع سلامت با اهدای لوح سپاس و شاخه گل از آنان تجلیل شد.

انتهای پیام/ ع.م 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     دندانپزشکی     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >