نواخته شدن زنگ سلامت، در صعب‌العبورترین نقطه شهرستان دشتستان

2 ارديبهشت 1397
در آغازین روز از هفته سلامت، زنگ سلامت در روستای شاه‌پسر مرد واقع در ارتفاعات بخش بوشکان شهرستان دشتستان به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در مراسم آغازین هفته سلامت در روستای شاه پسر مرد گفت: شعار سازمان بهداشت جهانی در سال جاری، پوشش همگانی سلامت، برای همه در همه‌جا است و ما در مجموعه بهداشت و درمان شهرستان تلاش می‌کنیم در این راستا گام برداریم.
مهندس ماریا خویش دوست تصریح کرد: اولویت خدمات‌دهی در بحث سلامت و تجهیز مراکز در سال جاری اهتمام به بخش‌های کمتر برخوردار و صعب‌العبور شهرستان یعنی بخش‌های ارم و بوشکان است و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
مهندس خویش دوست از تلاش برای مردمی شدن حوزه سلامت سخن گفت و ابراز داشت: در سال جدید سمن‌ها یا سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه سلامت را ثبت و حمایت خواهیم کرد.
وی تعامل سازنده با دستگاه‌های اجرایی شهرستان را از ضروریات برشمرد و اظهار داشت: رسیدن به موفقیت در زمینه‌های مختلف ازجمله حوزه سلامت، مستلزم تعامل همه دستگاه‌های اجرایی با یکدیگر و همراهی مردم است و امیدواریم در سال جدید به‌صورت جدی با دستگاه‌ها و نهادها و سازمان‌های مردم‌نهاد در حوزه سلامت تعامل بیشتری خواهیم داشت.
سرپرست شبکه بهداشت دشتستان از ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی در بخش‌های ارم و بوشکان خبر داد و گفت: ایجاد مرکز درمان بستر و آزمایشگاه سطح دو از برنامه‌های شبکه بهداشت و درمان برای ارتقای خدمات در این دو بخش است.
مهندس ماریا خویش دوست خاطرنشان کرد: برنامه‌های خوبی برای ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان داریم که ان شاالله با مساعدت مسئولان استانی، شاهد افزایش کمی و کیفی خدمت‌رسانی به مردم باشیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان ابراز داشت: سرپرستان مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان، خدمت‌رسانی به اقشار کم‌درآمد و تحت پوشش نهادهای حمایتی را موردتوجه ویژه قرار دهند و فلسفه گذاشتن برنامه آغازین هفته سلامت در روستاهای شاه پسر مرد و درنگ، اهتمام به حوزه‌های کمتر برخوردار و کمتر توسعه‌یافته است.
گفتنی است در اولین روز از هفته سلامت، مراسم آغازین هفته سلامت و نواخته شدن زنگ سلامت، در جوار بقعه مبارکه شاه پسر مرد و با حضور مسئولان و کارکنان بهداشت و درمان شهرستان و مردم روستاهای شاه پسر مرد و درنگ برگزار شد.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     زنگ.سلامت     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >