امام‌جمعه شهر اهرم:
وضعیت حوزه بهداشت در شهرستان تنگستان بهبودیافته است

2 ارديبهشت 1397
امام‌جمعه شهر اهرم گفت: وضعیت حوزه بهداشت در شهرستان تنگستان بهبودیافته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین عیسی راستگو در نشست با سرپرست و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان به مناسبت آغاز هفته سلامت در دفتر ستاد نماز جمعه انجام شد، اظهار داشت: اقدامات خوب و مهمی در حوزه بهداشت شهرستان تنگستان صورت گرفته است که باعث بهبود سطح سلامت مردم این شهرستان شده است.
امام‌جمعه شهر اهرم ضمن قدردانی از تلاش‌های سرپرست و کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان افزود: با تلاش‌های صورت گرفته در حوزه سلامت این شهرستان، شاهد کاهش مشکلات مردم شهرستان در این زمینه بوده‌ایم.
وی ضمن مغتنم برشمردن هفته سلامت به‌عنوان فرصتی در جهت اطلاع‌رسانی به مردم در خصوص فعالیت‌های بهداشتی از سرپرست شبکه بهداشت و درمان خواست تا با انجام فعالیت‌هایی که جنبه آگاهی بخشی به مردم دارد تأثیر این فعالیت‌ها را افزایش دهند.
امام‌جمعه شهر اهرم خاطرنشان کرد: میزان آسیب‌های روحی و روانی در خانواده‌هایی که اعتقادات مذهبی قویی‌تری دارند کمتر بوده و ازاین‌رو می‌توان گفت که سلامت معنوی نقش مهمی در افزایش سطح سلامت افراد و خانواده‌ها دارد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان نیز گفت: با آغاز هفته سلامت با شعار سلامت برای همه و با موضوع پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه‌جا، کلیه همکاران در شبکه بهداشت و درمان شهرستان در تلاشند تا درراه تحقق این شعار در طول سال بکوشند.
مهندس عادل مقدس تصریح کرد: با توجه به اینکه سلامت موضوعی گسترده و همگانی است نیاز به همکاری و همیاری کلیه دستگاه‌های اجرایی و همچنین مردم دارد تا شاهد محیطی باشیم که در آن مردم از سطح سلامت خوبی برخوردار باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان اظهار داشت: نهاد نمایندگی ولی‌فقیه به‌عنوان یک‌نهاد مردمی نقش مهمی در افزایش آگاهی مردم داشته ازاین‌رو همکاری و تعامل این نهاد با شبکه بهداشت و درمان و اقدامات انجام‌شده در این راستا باعث افزایش سطح سلامت عمومی می‌شود.
انتهای پیام/ م.ا 3010
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     حجت‌الاسلام‌والمسلمین.عیسی.راستگو     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >