معاون فنی مرکز بهداشت بوشهر:
۳ پروژه سلامت در بوشهر افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود

3 ارديبهشت 1397
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: در هفته سلامت امسال سه پروژه سلامت در بوشهر افتتاح و عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ مهندس حمید حبیبی‌نیا اظهار داشت: سلامتی مهم‌ترین سرمایه هر انسان و نعمتی غیرقابل جایگزین است که با پیشگیری و مراقبت فردی می‌توان از این نعمت الهی حفاظت کرد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر خاطرنشان کرد: وظیفه ما و سازمان‌های سلامت‌محور این است که با همیاری یکدیگر در ایجاد جامعه‌ای سالم کوشا باشیم.
وی افزود: هفته سلامت فرصتی است که با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی‌ها، دستاوردها و انتظارات موجود برای پاسخ‌گویی منطقی و شایسته به مردم، با توانی مضاعف و در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با سایر دستگاه‌های سلامت‌محور در مسیر تحقق سلامت مردم مستحکم‌تر از پیش‌قدم برداریم.
مهندس حبیبی‌نیا اضافه کرد: به همین منظور هماهنگی لازم با ادارات و سازمان‌های دولتی و غیردولتی برای برگزاری این هفته صورت گرفته است که این برنامه با مشارکت و همکاری سازمان‌ها و ادارات ذی‌نفع برگزار خواهد شد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برنامه‌های پیشنهادی در این هفته را متنوع دانست و گفت: مهم‌ترین برنامه‌های این هفته پیاده‌روی همگانی، افتتاحیه مرکز خدمات جامع سلامت هلیله، عملیات اجرایی مرکز خدمات جامع سلامت شهدا و خانه بهداشت بندرگاه، برپایی ایستگاه سلامت و نمایشگاه پویایی و بالندگی و جوانی جمعیت در نقاط مختلف شهرستان بوشهر و اعزام کلینیک سیار دندانپزشکی به نقاط محروم است.
وی بیان کرد: ستاد برگزاری هفته سلامت و جوان با حضور ادارات و دانشگاه‌ها و حوزه علمیه شهرستان بوشهر و مدیران ستادی در سالن مرکز بهداشت جهت ارائه نظرات و برنامه و هماهنگی‌های لازم تشکیل شد.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     معاون.فنی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >