به مناسبت هفته سلامت؛
اولین نشست شورای پیام گذاران سلامت شهرستان دیلم در سال 97 برگزار شد

3 ارديبهشت 1397
به مناسبت هفته سلامت اولین نشست شورای پیام گذاران سلامت شهرستان دیلم در سال 97 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در این نشست گفت: دولت در حوزه سلامت به وضعیت بیمه‌ها و هزینه‌های درمانی به‌صورت جدی رسیدگی کرده است و بسیاری از مراقبت‌های بهداشتی به شکل رایگان در مراکز بهداشتی و درمانی صورت می‌گیرد.
محمود ذاکری ضمن خوشامدگویی و تبریک اعیاد شعبانیه بیان کرد: اگر در اداره‌ای کارمندی به‌سلامتی خود اهمیت ندهد و اعضای شورای پیام گذاران سلامت، به‌عنوان متولیان این امر به آن کارکنان گوشزد نکنند، این مورد اشتباه است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم افزود: امید است فرماندار شهرستان، کارکنان ادارات را ملزم به انجام تن‌سنجی نمایند تا همگی پیگیر وضعیت سلامتی خود باشند.
دکتر علی انگالی نژاد رییس شورای پیام گذاران سلامت شهرستان دیلم نیز بیان کرد: نگاه ویژه شورای پیام گذاران در گام نخست به‌سلامت کارمندان ادارات است، با این دیدگاه که جامعه برای آن‌ها هزینه کرده و باید در حفظ سلامتی آن‌ها تلاش شود.
در این نشست نمایندگان فرمانداری، شورای شهر، بهزیستی، استاندارد، شیلات، جهاد کشاورزی، گمرک، تربیت‌بدنی، تأمین اجتماعی، تعزیرات، آب و فاضلاب، هلال‌احمر و آموزش‌وپرورش به ارائه نقطه نظرات در رابطه با همکاران حوزه متبوع خود پرداختند
انتهای پیام/ م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.پیام‌گذاران     محمود.ذاکری     دکتر.علی.انگالی‌نژاد     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    
   

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >