به مناسبت هفته سلامت؛
سالمندان و معلولین آسایشگاه کلید بهشت و تارا شهرستان کنگان تکریم شدند

4 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به مناسبت هفته سلامت از آسایشگاه سالمندان و معلولین تارا و کلید بهشت کنگان بازدید و از آنان دلجویی کرد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در حاشیه این بازدید گفت: این بازدید در راستای شعار هفته سلامت، (سلامت برای همه) و بررسی وضعیت بهداشتی سالمندان و معلولین و همکاری در برطرف نمودن مشکلات بهداشتی آنان صورت گرفت.
مهندس خلیل جوکار هدف از این بازدید و عیادت را ترویج فرهنگ عیادت از سالمندان و معلولین در جامعه برشمرد و افزود: با توجه به تأکیدات دین مبین اسلام، پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) احترام به سالخورده امّت من، احترام نهادن به من است.
وی اظهار داشت: عیادت از بیماران و سالمندان عمل به سیره اسلامی و بهبود روابط عاطفی و سالمند است.
مسئول موسسه و مجتمع نگهداری معلولان کلید بهشت کنگان نیز اظهار داشت: 140 نفر از افراد پسر و دختر کم‌توان ذهنی و جسمی زیر و بالای 14 سال و دوازده نفر سالمند، پنج نفر زن و 7 نفر مرد در آسایشگاه نگهداری می‌شوند.
به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان به همراه معاونین، مدیر حراست و جمعی از کارشناسان بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان از آسایشگاه سالمندان و معلولین تارا و کلید بهشت کنگان بازدید کردند.


انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     هفته.سلامت     مهندس.خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >