سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
تحرک و ورزش یکی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از بیماری است

4 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: تحرک و ورزش یکی از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از بیماری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس محمد بازیاری در حاشیه پیاده‌روی کارکنان ادارات بخش ریگ که به مناسبت هفته سلامت برگزار شد، عنوان داشت: باوجود عوامل خطر گوناگون و رشد گسترش روزافزون بیماری‌های غیر واگیر مثل بیماری‌های قلبی عروقی، دیابت، فشارخون، انواع سکته‌ها و ...، لازم و ضروری است که خودمراقبتی سرلوحه کار و زندگی قرار گیرد که ورزش و تحرک مناسب می‌تواند در پیشگیری از چنین بیماری‌هایی به ما کمک کند.
وی افزود: ما با آموزش افرادی تحت عنوان سفیران سلامت که در ادارات، مدارس، دانشگاه‌ها، درون خانواده و ... حضور دارند، در حال ارتقای سطح سواد جامعه هستیم که با ایجاد چنین آموزش‌هایی می‌توان تا حد زیادی از بیماری‌ها پیشگیری کرد.
مهندس بازیاری ادامه داد: الگوی تغذیه سالم و تحرک بدنی منظم می‌تواند ضامن سلامت جسم و روح ما باشد که امروز با پیاده‌روی سعی در اجرای فرهنگ صحیح تحرک بدنی داشته‌ایم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه تصریح کرد: ما همگی باید برای خود و جامعه به‌عنوان سفیر سلامت باشیم و در ارتقای سطح سواد سلامت جامعه از هر طریقی همکاری و تعامل داشته باشیم.
گفتنی است همایش پیاده‌روی در دومین روز از هفته سلامت با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه و چند تن از مسئولین بخش ریگ برگزار شد.
 صبحانه سالم و ارایه خدمات ایستگاه سلامت از دیگر برنامه‌ها این مراسم بود.

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیاده‌روی     مهندس.محمد.بازیاری     هفته.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >