همایش پیاده روی به مناسبت هفته سلامت در شهرستان بوشهر برگزار شد/ گزارش تصویری

5 ارديبهشت 1397
همایش پیاده‌روی به مناسبت هفته سلامت در شهرستان بوشهر با شعار پوشش همگانی سلامت: برای همه، در همه‌جا از میدان تشریفات تا پارک شورا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ در چهارمين روز از هفته سلامت به همت مرکز بهداشت شهرستان بوشهر همایش پیاده‌روی با حضور جمع کثیری از کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، اداره ورزش و جوانان، اداره کل زندان‌ها، سازمان جمعیت هلال‌احمر و سمن‌ها (سازمان‌های مردم‌نهاد) شهرستان بوشهر برگزار شد.
معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این مراسم گفت: مهم‌ترین اهداف برگزاری این همایش شامل تبیین هر چه بیشتر اهمیت ورزش برای مردم شهرستان بوشهر و ترویج روزافزون فرهنگ ورزش‌های همگانی و نقش چشمگیر آن در سلامت افراد در راستای داشتن زندگی بهتر و سالم‌تر است.
مهندس حمید حبیبی نیا افزود: ورزش کردن برای افزایش توان جسمانی و سلامت روحی افراد ضروری است و برای ایجاد نشاط و شادابی خانواده‌ها باید انجام ورزش‌های همگانی همواره در اولویت باشد.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی مسئول هماهنگ‌کننده مشارکت‌های اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز با اشاره به جایگاه ورزش در آموزه‌های دینی اظهار داشت: بر مبنای دستورات و توصیه‌های فراوانی که دین ما به حفظ سلامت و ورزش دارد، انسان مسلمان، هم به جسم قوى نيازمند است و هم به روحى قوى؛ جسم قوى براى خدمت به دين و جامعه انسانى و اسلامى و روح قوى براى غلبه بر شيطان و هواى نفسانى و اطاعت از فرامين الهى. ازاین‌رو، اسلام در كنار توجه به روح آدمى، به آمادگى جسمانى نيز توجه نموده است.

صرف صبحانه سالم و اهدای جوایز نفیسی به‌قیدقرعه به شرکت‌کنندگان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.
انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
همایش.پیاده‌روی     هفته.سلامت     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >