2 طرح سلامت در گناوه بهره‌برداری شد

8 ارديبهشت 1397
به مناسبت گرامیداشت هفته سلامت روز چهارشنبه در آیینی با حضور مسئولان استانی 2 طرح سلامت در بندر گناوه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، این طرح‌ها شامل نوسازی و راه‌اندازی درمانگاه تخصصی دولتی امام خمینی (ره) شهر گناوه بااعتبار یک میلیارد ریال و افتتاح و تجهیز خانه بهداشت روستای بهمنیاری بااعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال است.
فرماندار گناوه در آیین افتتاح ساختمان جدید خانه بهداشت روستای بهمنیاری گفت: دولت تدبیر و امید سرآمد بحث تحول سلامت در بین همه دولت‌هاست.
سید علی پاک‌نژاد افزود: طرح تحول سلامت از مهم‌ترین برنامه‌های مهم و ارزشمند دولت است که گام‌های مؤثری در این زمینه درکل کشور برداشته است.
وی اظهار کرد: اختصاص اعتبار برای سلامت هزینه نیست بلکه سرمایه‌ای است که برای آحاد جامعه منفعت دارد.
فرماندار گناوه گفت: بر اساس تفاهم‌نامه منعقدشده با دانشگاه علوم پزشکی، احداث و نوسازی چندین خانه بهداشت در دستور کار قرار گرفت که تعدادی در سال گذشته بهره‌برداری و امسال نیز انجام می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: در این شهرستان 18 خانه بهداشت وجود دارد که هشت واحد آن نوسازی و 2 واحد در هفته سلامت به بهره‌برداری می‌رسد.
مهندس محمد بازیاری افزود: ساختمان خانه بهداشت روستای بهمنیاری در زمینی به مساحت 115 متر زیربنا و اعتبار 2 میلیارد و 500 میلیون ریال تجهیز و افتتاح‌شده که جمعیت حدود 700 نفر را تحت پوشش قرار می‌دهد و یک‌خانه بهداشت دیگر نیز در روستای مال خلیفه در هفته سلامت به بهره‌برداری خواهد رسید.
رییس بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه گفت: ساختمان درمانگاه تخصصی دولتی امام خمینی (ره) این شهر بااعتبار یک میلیارد ریال نوسازی و 10 مطب در آن دایر شده است.
شهرام جلال پور افزود: در این درمانگاه متخصصان قلب و عروق، اعصاب و روان، کودکان، داخلی، جراح، کلیه و مجاری، چشم، جراح عمومی، زنان و زایمان و نازایی، توان‌بخشی و رادیولوژیست به همراه بخش واحد تزریقات به مردم با نرخ دولتی ارایه خدمت می‌کنند.
وی یادآور شد: یک دستگاه سونوگرافی نیز در این درمانگاه مستقر و به‌زودی راه‌اندازی و با تعرفه دولتی خدمت‌رسانی می‌شود.
گفتنی است سرکشی و آشنایی با عملکرد و فعالیت‌های واحدهای مختلف ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه توسط جمعی از مسئولین شهرستان از دیگر برنامه‌های این مراسم بود.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     فرمادنار     سیدعلی.پاک‌نژاد     مهندس.محمد.بازیاری     شهرام.جلال‌پور     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >