سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان:
اصحاب رسانه به‌عنوان یار و همیار مردم در حوزه سلامت با دقت اخبار را انعکاس دهند

8 ارديبهشت 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: اصحاب رسانه به‌عنوان یار و همیار مردم در حوزه سلامت با دقت اخبار را انعکاس دهند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در نشست خبری که به مناسبت هفته سلامت با اصحاب رسانه در محل جلسات این اداره برگزار شد عنوان داشت: هدف اصلی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان عدالت در سلامت که اصحاب رسانه با انعکاس نیازمندی‌های مردم رسیدن به این هدف را تسهیل می‌کنند.
وی عدالت را هدف اصلی شبکه بهداشت و درمان دانست و گفت: خدمات شبکه بهداشت و درمان برای هر فرد عادلانه و به‌موقع بوده که اصحاب رسانه می‌تواند با انعکاس نیازمندی‌های مردم به این امر ارتقاء دهند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان آگاه‌سازی مردم به حوزه جامع بهداشت و سلامت وظیفه همه اقشار جامعه دانست و افزود: خردید از فروشندگان دوره‌گرد فاقد کارت سلامت و نیز نگهداری دام در منازل بیشترین عامل انتقال بیماری‌ها در شهرستان بوده است.
مهندس مقدس خاطرنشان کرد: باوجود فعالیت‌های مستمر کارکنان شبکه بهداشت و درمان میزان ابتلا به بیماری و فوت در شهرستان کاهش‌یافته ولی متأسفانه مصرف بیش‌ازحد دخانیات که زمینه‌ساز ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی بوده است در سال گذشته 51 در صد مرگ‌ومیرها را به خود اختصاص داده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: شبکه بهداشت و درمان در هر ساعت از شبانه‌روز از طریق شماره تلفن 190 پاسخگوی گزارشات و شکایات مردم خواهد بود.
گفتنی است نشست مذکور با حضور خبرنگاران صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و رسانه‌های شهرستان برگزار شد و در پایان به‌پاس همکاری با این شبکه از آنان تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.ا 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست.خبری     هفته.سلامت     مهندس.عادل.مقدس     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >