شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه شروع به کار کرد

8 ارديبهشت 1397
اولین جلسه شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه با حضور دبیران کانون‌های فرهنگی در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر در این نشست مهندس محمدمهدی محمدی معاون فرهنگی دانشجویی گفت: ما تنها کار نظارت بر کارهای دانشجویان را بر عهده‌داریم و کارهای اصلی را خود دانشجویان انجام می‌دهند.
مهندس سید محسن هاشمی مدیر فرهنگی  دانشگاه نیز گفت: همه فعالیت‌های دانشگاه و کانون‌ها باید مستند و قانونمند باشد و باید ثبت فرابر شود.
در این نشست دبیر و نماینده هر کانون دیدگاه‌ها، نظرات و همچنین برنامه‌های خود را گزارش دادند و آقای عالی زاده کارشناس مسئول کانون‌ها برنامه‌های جلسه شورای  هماهنگی کانون‌ها را شرح داد.
ازجمله مصوبات این شوار می‌توان به تشکیل کارگروه ناظر بر کانون‌های دانشجویی متشکل از معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر فرهنگی و مسئول نهاد نمایندگی دانشگاه و انتخاب دبیر شورای هماهنگی کانون‌ها به انتخاب مدیر فرهنگی دانشگاه اشاره کرد.
اولین جلسه شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی دانشگاه سه‌شنبه با حضور معاون فرهنگی دانشجویی، مدیر امور فرهنگی، نماینده نهاد رهبری، کارشناس مسئول کانون‌ها و دبیران کانون‌های فرهنگی در دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.
انتهای پیام/ س ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
شورای.هماهنگی     مهندس.محمدمهدی.محمدی     سیدمحسن.هاشمی     معاونت.دانشجویی.فرهنگی        

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >