بخشدار مرکزی دیّر:
دسترسی روستائیان به خدمات سلامت پس از اجرای طرح تحول آسان شده است

9 ارديبهشت 1397
بخشدار مرکزی دیّر گفت: دسترسی روستائیان به خدمات سلامت پس از اجرای طرح تحول بیشتر و آسان شده است.

صفدر صالح‌کار در حاشیه بازدید از خانه بهداشت لمبدان بالایی در جمع خبرنگاران گفت: در حوزه بخش مرکزی دیر 4 خانه بهداشت، 3 مرکز خدمات جامع سلامت، 4 پایگاه سلامت و 2 پایگاه فوریت‌های پزشکی وجود دارد.
وی بابیان اینکه خدمات حوزه سلامت گسترده و به‌روز است گفت: با تلاش کارکنان زحمتکش حوزه بهداشت درمان و مراقبت‌های خوبی که در این حوزه صورت می‌گیرد بسیاری از بیماری‌های واگیر ریشه‌کن، حذف و کنترل‌شده است.
وی با اشاره به افزایش بیماری‌های غیر واگیر در سطح جامعه گفت: بیماری‌های غیر واگیر با مشارکت و همکاری مردم قابل‌پیشگیری‌ است و مردم باید در این راستا به توصیه‌های کارشناسان بهداشت توجه جدی کرده و راه‌های پیشگیری از این بیماری‌ها را در عمل رعایت کنند.
بخشدار مرکز دیّر با اشاره به طرح تحول سلامت گفت: خوشبختانه حوزه سلامت در چند سال اخیر، به‌خصوص در دولت تدبیر و امید پیشرفت چشمگیری داشته است و با اجرای طرح تحول سلامت دسترسی مردم به‌ویژه روستائیان به خدمات سلامت بیشتر و آسان‌تر شده است.
صالح‌کار افزود: حضور بهورزان در خانه‌های بهداشت آرامش و امنیت خاطری برای اهالی مناطق روستایی است و فعالیت‌های آن‌ها سواد سلامت جامعه را ارتقا بخشیده است.
وی با اشاره به رضایت‌مندی مردم از خدمات بهورزان خاطرنشان کرد: حضور مستمر بهورزان در مناطق روستایی فاقد خانه بهداشت و سرکشی به خانوارها و بررسی وضعیت بهداشتی آن مناطق قابل‌تقدیر است.
انتهای پیام/ ح.ن 3050
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     هفته.سلامت     بخشدار     جعفر.صالح‌کار     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >