برگزاری جشنواره صبحانه سالم در آبپخش دشتستان

10 ارديبهشت 1397
به مناسبت هفته سلامت، جشنواره صبحانه سالم با همکاری مرکز خدمات جامع سلامت، کمیته امداد و اداره آموزش‌وپرورش آبپخش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، در این جشنواره، صبحانه را مهم‌ترین وعده غذایی برای هر فرد عنوان کرد و اظهار داشت: صبحانه، اصلی‌ترین وعده غذایی در طول شبانه‌روز برای هر فرد محسوب می‌شود.
محمدحسین دریسی افزود: متأسفانه برخی، به این وعده غذایی مهم اهمیت نمی‌دهند و برخی نیز به صبحانه‌های غیرسالم روی می‌آورند که اصلاً مطلوب نیست.
وی تصریح کرد: وعده صبحانه بخصوص برای دانش آموزان بسیار ارزشمند است چون باعث افزایش قوه یادگیری می‌شود و در پویایی و نشاط بچه‌ها تأثیر فراوانی دارد.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان دشتستان نقش خانواده‌ها را نهادینه شدن خوردن صبحانه سالم در دانش آموزان مهم دانست و ابراز داشت: خانواده‌ها باید تلاش کنند صبحانه خوردن در بچه‌ها نهادینه شود و آن‌ها به آنجایی برسند که خوردن صبحانه برای آن‌ها به یک عادت تبدیل شود.
محمدحسین دریسی بیان داشت: باید از خوردن صبحانه‌های فانتزی و غیرسالم جدا پرهیز کنیم چون آثار و نتایج نامطلوبی مثل چاقی و غیره را به دنبال دارد.
گفتنی است در این مراسم به‌تمامی دانش آموزان بسته بهداشتی از طرف کمیته امداد امام خمینی(ره) و مرکز خدمات جامع سلامت شهر آبپخش اهدا شد.
انتهای پیام/ س.غ- 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشنواره.غذا     هفته.سلامت     محمدحسین.دریسی     معاون.بهداشتی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >