در هفته سلامت صورت گرفت؛
کلینیک تخصصی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه افتتاح شد

9 ارديبهشت 1397
به مناسبت هفته سلامت ساختمان جدید کلینیک تخصصی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

 به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، سید علی پاک‌نژاد فرماندار گناوه در آیین افتاح این کلینیک اظهار داشت: مردم شهرستان گناوه، برای ویزیت پزشکان متخصص با تعرفه دولتی، مجبور به مراجعه به بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) در فاصله 2 کیلومتری شهرستان بودند که با افتتاح این درمانگاه در مرکز شهرستان، یکی از نیازهای اساسی مردم این شهرستان در بخش بهداشت و درمان تا حدود زيادي مرتفع خواهد شد.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه نیز در خصوص خدماتی که در این مرکز ارائه می‌شود گفت: درمانگاه بیمارستان فعالیت خود را با 10 متخصص در مرکز شهر شروع کرده که در دو بخش درمانگاه تخصصی و بخش دندانپزشکی ارائه خدمت می‌نماید و به‌صورت دو شیفت که شیفت صبح در بیمارستان و شیفت عصر در درمانگاه جدید فعال خواهد بود.
شهرام جلال پور افزود: در حال حاضر کلینیک تخصصی با تعداد 11 تخصص کار خود را شروع کرده که پزشکان متخصص با تعرفه کاملاً دولتی و کلینیک دندان‌پزشکی به‌صورت نیمه‌دولتی ارائه خدمت می‌نمایند، طبق آمار در فروردین‌ماه سال جاری 1600 و در اردیبهشت‌ماه نیز 600 خدمت به شهروندان ارائه‌شده است.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی این مرکز امیدواریم بسیار تخصصی، مشتری مدار و پاسخگو بوده و از این طریق بتوانیم باکیفیت بهتر و کمترین هزینه، بیشترین خدمت را به همشهریان محترم ارائه نماییم.
کلینیک تخصصی امام خمینی (ره) وابسته به بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه به مناسبت هفته سلامت پس از بهسازی و تجهیز طی مراسمی با حضور دکترایرج بیژنی معاون توسعه و مدیریت منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سید علی پاک‌نژاد فرماندار شهرستان گناوه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان و دیگر مسئولین شهرستانی به بهره‌برداری رسید.
کلینیک تخصصی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه شامل کلینیک‌های چشم، جراحی، زنان و زایمان، ارتوپدی، کلیه و مجاری ادراری، داخلی، عفونی، قلب و عروق، کودکان، اعصاب و روان و رادیولوژیست می‌باشد.

 انتهای پیام/ م ک - 4030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
افتتاح     هفته.سلامت     فرماندار     سیدعلی.پاک‌نژاد     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.امیرالمومنین    
شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >