امام‌جمعه عسلویه:
شرکت‌های پارس جنوبی در توسعه بخش سلامت عسلویه مشارکت کنند

9 ارديبهشت 1397
امام‌جمعه عسلویه گفت: شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی در توسعه بخش سلامت این شهرستان مشارکت کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد در نشست با مسئولان شبکه بهداشت شهرستان عسلویه اظهار داشت: توسعه بخش سلامت از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و یکی از خواسته‌ها و مطالبات مردم است.
وی با تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، به اهمیت سلامتی و امنیت در جامعه اشاره کرد و افزود: فعالان این عرصه همانند شهدا و کارکنان امنیتی، فداکاران و ایثارگران بی‌ادعا و گمنام هستند.
امام‌جمعه عسلویه اضافه کرد: فعالان عرصه سلامت علیرغم تلاش شبانه‌روزی در راستای محافظت از سلامتی مردم، ارتقاء سطح سلامتی و برقراری امنیت در جامعه، در حالت معمول که این دو نعمت برقرار است و کارشان به نحو احسن انجام می‌دهند.
وی ادامه داد: مردم به اهمیت این دو مقوله حساس و حیاتی کمتر توجه دارند اما همین‌که مشکلی حتی جزئی رخ دهد فوری انتقادها، اعتراضات، سیاه نمایی و بزرگنمایی توسط بعضی از افراد فرصت‌طلب شروع می‌شود که این به‌دوراز مروت و انصاف است.
توسعه خدمات سلامت در عسلویه
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نیز در این دیدار اظهار داشت: در هفته سلامت، هفته جوان و مناسبت‌های مختلف برنامه‌های متنوعی چون پیاده‌روی، جشنواره غذای سالم، پاک‌سازی، نمایشگاه سلامت و انواع برنامه‌های مفرح و آموزشی برگزار می‌شود.
جاسم زارعی بیان کرد: رهنمودها و توصیه‌های معنوی امام‌جمعه عسلویه و بزرگان دین همواره نصب العین تیم مدیریتی و همه کارکنان حوزه سلامت شهرستان بوده و در سال ۹۷ با جدیت بیشتر قرار خواهد گرفت.
وی افزود: حمایت از فقرا و روستائیان در دسترسی به خدمات سلامت و ارائه خدمات باکیفیت به همه شهروندان در اولویت کاری این شبکه بهداشت قرارگرفته است.
ارایه خدمات رایگان
زارعی ادامه داد: بعد از اجرای طرح تحول نظام سلامت، خدمات نوین سلامت از قبیل خدمات دندانپزشکی، سلامت روان و تغذیه که از اساسی‌ترین نیازهای آحاد جامعه به‌ویژه قشر متوسط به پایین جامعه بوده که پیش‌ازاین مغفول مانده بود اضافه شد که مشکلات سلامتی این اقشار را تا حدود زیادی برطرف کرد.
وی بیان کرد: در شهرستان عسلویه  نیز این خدمات در حال ارایه شدن است و حتی با حضور پزشکان، دندان‌پزشکان، کارشناسان و مراقبین سلامت اغلب خدمات به‌صورت رایگان و درب منزل انجام می‌گیرد که واقعاً ستودنی است.
سپس در خصوص لزوم اجتماعی شدن سلامت، ثبت و فعال کردن مجمع خیرین سلامت شهرستان، مساعدت معنوی و مالی شرکت‌های مستقر در منطقه به حوزه سلامت و برطرف کردن مشکلات روستائیان در مناطق صعب‌العبور بحث و تبادل‌نظر شد.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، تیم مدیریتی شبکه بهداشت و درمان در هفته سلامت با حجه الاسلام والمسلمین سید علی هاشمی نژاد امام جمعه شهرستان عسلویه دیدار و گفتگو کردند.
 
انتهای پیام/ ع.م- 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.سیدعلی.هاشمی‌نژاد     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    
   

تاریخ بروز رسانی:   9 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >