پاک‌سازی ساحل جنگل حرا عسلویه به مناسبت هفته سلامت

10 ارديبهشت 1397
به مناسبت هفته سلامت، پارک ساحلی جنگل حرا عسلویه توسط کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، مردم فرهنگ دوست و فرهیخته، کارکنان نیروی انتظامی، شورای اسلامی و دهیاری بیدخون پاک‌سازی شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه این برنامه گفت: هدف از برگزاری برنامه پاک‌سازی و نظافت جنگل حرا، نهادینه کردن فرهنگ حفاظت از محیط‌زیست و پاکیزه نگه‌داشتن محیط زندگی از دوران کودکی و نوجوانی است.
جاسم زارعی افزود: جنگل‌ها به‌عنوان سرمایه‌های طبیعی و خدادادی هستند و وظیفه ما انسان‌ها حفظ و حراست از آن‌ها و سالم نگه‌داشتن آن‌ها برای نسل‌های بعدی است.
وی تصریح کرد: همه گردشگران و خانواده‌هایی که از این محیط طبیعی دل‌انگیز و بکر استفاده می‌کنند زباله‌های خود را در جنگل رها نکنند و حتماً قبل از ترک جنگل زباله‌های خود را درون کیسه‌زباله ریخته و به روش بهداشتی دفع کنند.
در این آیین نفرات شرکت‌کننده پس از دریافت دستکش، ماسک و کیسه‌زباله به‌صورت خط دشتبان اقدام به نظافت و پاک‌سازی محیط پارک جنگلی حرا کردند و پس از جمع شدن کیسه‌های زباله آن را درون کامیون مخصوص حمل زباله ریختند.
در این مراسم سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، رییس شورای اسلامی بیدخون، سرپرست و کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت بیدخون، کارشناسان بهداشت محیط و ستاد شبکه بهداشت و جمعی از اهالی روستای بیدخون حضور داشتند و در برنامه پاک‌سازی جنگل شرکت کردند.
این برنامه به همت شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه و با همکاری شورای اسلامی و دهیاری بیدخون اجرا شد.
پارک ساحلی جنگلی حرا از جاذبه‌های گردشگری شهرستان عسلویه بوده و در 8 کیلومتری بندر عسلویه واقع‌شده است.
انتهای پیام/ ع.م- 3090

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
پارک.ساحلی     پاک‌سازی     هفته.سلامت     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    
   

تاریخ بروز رسانی:   10 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >